Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Weight Loss tényleg használ?

A Weight Loss tényleg használ?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én szedtem, de nélküle is megvagyok, igyál inkább zöld teát.
2012. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szedtem. Mellette életmódot váltottam és keményen sportolni kezdtem. Nem fogytam vele többet hetente mint nélküle. Amíg szedtem heti 1 kg-t fogytam, és amióta nem szedem, azóta is annyit.


Nem csodabogyóként szedtem, csak reméltem hogy picit besegít a fogyásba. Kicsit sem segített.

2012. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hello!

Ha az ő oldalukon nem is tudom megosztani a vélemény, mert rögtön törlik, hát megteszem itt.

Szóval én is megrendeltem, napi 1 darabot vettem be a kettő helyett de már az első napokban remegések jöttek rám, meg olyan pörgés, mintha valami drogot vettem volna be. Rendben, hogy minimálisan csökkent az étvágyam, de ilyen mellékhatások mellett nem éri meg. Anyukám mondta is, hogy hagyjam abba a szedését de én hülye voltam és makacsul ragaszkodtam hozzá. Na meg is lett a hatása, mert ezen a nyáron egy olyan mély depresszióba zuhantam és olyan alvászavaraim lettek, hogy néhányszor még a pszichiátriára is be kellett vinni, aztán több hétig pszichológushoz jártam. Amúgy teljesen normális vagyok de már tudom, hogy nagy hülyeség volt tőlem ez a bogyó. Nem kell ilyen szintű tablettákig eljutni, mozogni kell, normálisan enni és 6, maximum 8 után már nem enni és kész. Én ezzel is fogytam és ezzel legalább ki lehet küszöbölni az ilyesfajta mellékhatásokat. Ja és mikor megpróbáltam az oldalukon leírni a véleményem, akkor csak koppintották az e-mail címem és arról írtak, hogy "én egy hónap alatt 4 kg-ot fogytam" :/ Ez szánalmas egyrésről de még veszélyes is, mert egy csomó elkeseredett ember elolvassa ezt és belelkesül, hogy "de jó, akkor biztos beválik", pedig lehet, hogy ugyanaz lesz ezekkel a szegény emberekkel, mint amit nekem kellett átélnem. Őszínén sajnálom őket.

2013. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!