Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ti kilóban is fogytatok az...

Ti kilóban is fogytatok az ultrahangos zsírbontástól, vagy csak centiben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
2%

sehogy sem fogytak az ultrahangos zsírbontással, mert ez nem egy létező dolog. a Harry Potter sem valóság.

ne dőlj már be minden reklámnak, csak azért mert hinni szeretnél!

2012. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha lenne ilyen, akkor a sok ultrahangtól már vékony lennék *hehe*
2012. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ti kipróbáltátok különben?
2012. febr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hova tüntetek? Olyanokat kérdeztem, akik kipróbálták tényleg!
2012. febr. 20. 10:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Agy kell hozzá, egy ultrahangtól egy mm zsír nem fog lebomlani, sima biológia.
2012. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Laki Andrea ***** válasza:
100%

Örülök, hogy ennyi hozzáértő nagyokos ad tanácsot itt neked, de azért ugye nem hiszed el?:)))

Komolyra fordítva a szót, a kavitációtól ne azt várd, hogy a kilóid leszaladnak. Nem lehet vele 20-30 kiló felesleget eltűntetni. Inkább arra való, hogy azokat az egyenetlenségeket, amik már tornával vagy diétával nem mozdulnak, vagy ami családi genetika, és az úr istenért nem tűnik el, azokat lefaragjuk.De ez azért kilóban nem jelent túl sokat.

2012. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is Andival értek egyet, nem csodaszer, de a narancsbőrt leszedi, és a lötyögő combokat-feneket jobb formába hozza! Nekem egy otthoni ultrahangos gép vált be, a Forever Slim! A narancsbőrt eddig semmivel nem voltam képes leszedni, és ezzel meg sikerült! Kilóban csak 2-3 ment le, nem számottevő, de sokkal jobban érzem magam, bátrabban merek szoknyát venni!!! Próbáld ki, van egy oldaluk, írd be a Forever Slim nevet a keresőbe, megtalálod! A srácokkal ne foglalkozz, életükben nem láttak még ultrahangos kezelést!
2012. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Laki Andrea ***** válasza:
100%
Nem tanácsolnám az otthoni kezelést, ugyanis rengeteg olyan kritérium van, ami miatt nem megengethető a kavitáció. Bajt is lehet okozni vele, ezt azért külön meg kell tanulni.
2012. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, Andi elgondolkodtam azon, amit írtál, és felhívtam a Forever Slim forgalmazóját, beszéltem az orvosszakértőjükkel,hogy mondja el, pontosan mik az ellenjavallatok!! Ugyanazok, mint egy kozmetikai gépnél, pl. terhesség, vesebetegség, pacemaker, stb... Engem ezek nem érintenek! Ez különben egy direkt otthoni használatra kifejlesztett gép, nem kell hozzá nagy truváj. Beszerveztem a barátnőimet is, mi belevágunk!!!
2012. ápr. 3. 10:21
 10/10 anonim válasza:
Légyszíves írd meg majd a tapasztalataidat vele kapcsolatban, ha már megvettétek! Nagyon várom! Köszi!
2012. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!