Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ma kezdtem el az Adipexet...

Ma kezdtem el az Adipexet szedni, rögtön hatnia kell?

Figyelt kérdés

Ebből az internetes patikából rendeltem: [link]

Valószínű hogy nem hamisítvány. Étkezés után vettem be délelött 11kor, kb 15-16h körül jelentkezett egy kis melegség érzet, picit felnyomta a pulzusom, de nem vészes.

Viszont most már éhes voltam, így ettem egy kis zöldsalátát virslivel. Véleményekre vagyok kiváncsi, aki már szedte, kinek mikor hatott, és hogyan.


2012. febr. 10. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

először azt hittem,hogy nem is fog hatni,aztán egyre gyorsabban kezdett verni a szívem,hirtelen jó kedvem lett a lábam elkezdett a basszus ütemére mozogni.

aztán levettem a pólómat,bementem a tánctér közepére és ezt csináltam-

http://www.youtube.com/watch?v=ah4aWmkSixk&feature=related

2012. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szia,én is szedtem az adipexet kb.2-évvel ezelőtt nekem hatott 9 nap alatt kb.7kg fogytam,csak 1 levélell tudtam beszedni mert szarul lettem tőle,reggel bevettem és egész nap szinte nem voltam éhes de fel is pörgetett,viszont az tudni kell róla hogy a "speed" alapanyagait tartalmazza ezt én is utólag tudtam meg.
2012. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, minden mellékhatásával tisztában vagyok, és köszönöm a normális válaszokat!

Annyira nem vészes az éhségérzetem, mivel már 1hónapja nem eszem semmi szénhidrátot, ilyen zöldségeken próbállok élni, az édességet kívánom sajnos eléggé, de próbállom félretenni és csak minimálisat fogyasztani belőle. Kijön a jóidő, azonnal megyek bicajozni, csak sajnos így rossz időben nincs nagy kedvem mozogni se pláne itthon a 4fal között. Szóval nem tespedek és zabállok az adi mellett, csak segítségnek szeretném hogy hatása legyen.

2012. febr. 10. 20:54
 4/12 anonim ***** válasza:

csak akkor lesz mellékhatása ha a szedés alatt fehérjét is eszel.

uh semmi fehérje,csak zöldséget.



:D

2012. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mozarella sajtot szoktam enni, tejet inni, kefirt,tejfölt enni. Ma is ettem sajtot meg ittam tejet. :S A zöldségre azt mondták, hogy nagyon kevés lenne önmagában, 1000-1200kclnek meg kell lenni egy nap elvileg.
2012. febr. 10. 21:12
 6/12 anonim válasza:
Én is éreztem már aznap a hatását,nagytakarítást rendeztem,pedig nem vagyok egy rendmániás.Állandóan csinálni akartam valamit,és nagyon szomjas voltam,éhes viszont nem.Fogytam is elég szépen,mondjuk volt is miből,most ha abbahagyom a szoptatást,újból elkezdem.ez az oldal tényleg jónak tűnik.
2012. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

nem az éhségtől híztál el, és az éhség elvételével nem fogsz lefogyni..

több 100x le lett már írva ez is..

drogokkal elveszed az étvágyad, majd nem eszel, eddig is sza.rul ettél, ergó már abszolút minőségi és mennyiségi éhezésed lesz. tovább lassul az anyagcseréd, az izomzatod mennyisége, rombolod az esélyeidet hogy valaha is egészséges testalkatod legyen kevés zsírral. hajrá..

Aczél.

2012. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
KEdves utolsó...Mint írtam, nem az adipex csodahatását várom, mivel már 1 hónapja megváltoztattam az étrendemet, nem zabállok mint egy disznó, mozogni nincs sok időm, de megpróbállok, tavasszal mindenképp kerékpárral fogok járni dolgozni és azon kívül is tekerni fogok.
2012. febr. 11. 14:06
 9/12 anonim ***** válasza:

azonnal a kukába vele!

A munkát nem lehet megspórolni semmivel! Tessék, heti 3x súlyzós edzést végezni, 2x aerob edzést, naponta 6-7 étkezni, pontosan számolni a szénhidrátot, fehérjét, zsírt és lesz eredmény!

2012. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Diétát kombinálok a bogyóval, tavasszal pedig mozgás, de már leírtam többször is. 2 szemet vettem eddig be belőle, nem hiszem hogy csupán a gyógyszertől, de 72kg ról indultam, most reggel mértem, és 69kg vagyok... Ha kicsit gyorsabb hatása van mint a sima koplalásnak nekem már az is jó, illetve nem éhezek, és nem vagyok rosszúl! Ez mindennél fontosabb.
2012. febr. 12. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!