Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Akik már szedtek adipexet...

Akik már szedtek adipexet azoknak mi a véleményük róla?

Figyelt kérdés
Milyen mértékben sikerült lefogyni, vagy sikerült e egyáltalán. Mennyibe kerül, és hol lehet venni? Budapesten.. Előre is köszi :)
2012. febr. 19. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Kell ez neked?


[link]

2012. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
felettébb szimpatikus és jó cikk.
2012. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 *gin* ***** válasza:
jókat ír a csaj egyébként is :)
2012. febr. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
adipex úgy tudom be van tiltva, adiponix és adipokill van forgalomban. Én adipokillt szedtem, kb egy hétig, napi 2 szemmel... hihetelen a hatása, igaz hogy elkezdtem fogyni tőle, vagyis a mérleg és a centi kevesebbet mutatott, de a kedvem mindentől elment, egy nagy kalap kakinak éreztem magam, depis kezdtem lenni, magamtól. A barátom szedett össze és vette el tőlem az adipokillt, bár ő adta h próbáljam ki (5-7 kg felesleg van rajtam).
2012. febr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) akkor most hat vagy nem? xD mert tudom, hogy drog meg minden, de hat? Szóval érdemes kipróbálni? :))
2012. febr. 20. 14:41
 6/21 anonim ***** válasza:

Elolvastad a cikket? Le van írva feketén fehéren.


Ne haragudj, de ez az a tipikus sötétség, amiből ezek a cégek megélnek...

2012. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Elolvastam... lehet hogy ebből élnek, de tudod az ember kétségbeesésében már mindent kipróbálna... :(
2012. febr. 20. 15:22
 8/21 anonim ***** válasza:

Jó, de ha feketén-fehéren le van neked írva, hogy mi a hatásmechanizmusa, miért hat hogyha hat, és miért nem jó ez, miért nem "igazi" hatás, akkor miért nem lehet elfelejteni?


Nem kétségbeesni kell, hanem egy normális diétát követni és edzeni mellé.


De hát vannak emberek, akik "mindent megtennének egy kis fogyásért, kivéve az egészséges étkezést és a mozgást".

2012. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
értem én el is felejtem :) mozgás az is van :) rendesen
2012. febr. 20. 16:03
 10/21 *gin* ***** válasza:
akkor kétségbeesésedben egyszer próbáld már ki, milyen tudatosan táplálkozni meg mozogni!
2012. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!