Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit ajánlotok? Van valami...

Mit ajánlotok? Van valami fogyasztó szer, amitől kevésbé érzem az éhséget?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék. Nem sokat, kb 5 kg-ot.

De be kell látnom, hogy egy gyenge akaratú ember vagyok, és ha éhes vagyok, akkor eszem. Addig, amíg jól nem lakom. Ez elég nagy mennyiséget jelent.

Sportoláshoz se időm, se kedvem, se energiám, mert attól, hogy nem sportolok, elég sokat melózom.

A kevésbé hizlaló kaják sem jelentenek megoldást, mert jórészt már most is olyanokat eszem.


2012. márc. 26. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szűztea Forte kapszula.

2 hónap alatt 15 kg-ot fogytam tavaly nyáron. július 1-től szeptember 1-ig. azóta is tartom. nem éheztem, de fele annyit ettem. sok zöldséget gyümölcsöt, halat, csirkét és semmi kenyeret és édességet. napi 1 óra zumba, hullahopp karika és kész.

2012. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok:

majd írni fogják hogy fosat, stb... de az csak a bélsár amit kihajt a szervezetből. nem kell megijedni tőle.

mondjuk én 1 nap 2x ha voltam tehát engem nem hajtott meg.

2012. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaja!Kihajtja a bélsarat, de azt nálunk úgy hívják hogy fosás!És bizony hogy megfosat kegyetlenül.Bennem semmi nem állt meg.Napi 10x is voltam tőle wc-én, sokszor csak az inger volt már tőle.De persze nem mindenkit hajt meg, de te, első hozzászóló nem ettől nem voltál éhes és nem ettől fogytál hanem az étkezésed, és a nap torna miatt!Te pedig kérdező 5 kg-ot egy kis odafigyeléssel simán le fogsz fogyni, nincs szükséged fogyasztószerekre!!!
2012. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
instant kávét szoktam inni 2in1 attól el megy az étvágyam.
2012. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!