Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek mi a tapasztalata a...

Bebe1997 kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a Slim Fit-tel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kicsit utánna olvastam...Sokan dícsérik de ti hogy vagytok vele? Leszeretnék fogyni 10 kilót 3 hónap alatt . Persze mellette edzenék és az étrendemre is figyelnék..

Narancsbőröm van de elvileg arra is jó. Átverés?


2012. ápr. 11. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
hát mások azt mondják hat.. 1 hónap alatt 3 kilót fogytak vele. tehát igen, átverés, mivel heti 2-3 kilót ígér. hát ez van.. sajna nem megy ilyen könnyen. amúgy én is megvettem, nem tudtam szedni normálisan, mindig megfeledkeztem róla, meg anélkül is ment, szóval odaadtam egy ismerősnek.
2012. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy átverés, az összes ilyen átverés. Van, ami megf*sat, van, ami elveszi az étvágyad, mert dugig vannak mérgező anyagokkal. Hulladék az összes. Én 1 hónap alatt fogytam 10 kilót, úgy, hogy a három műszakos munkarendem mellett minden nap 1 órát edzettem, de nem csak jobbra-balra lötyögtem, hanem addig csináltam, amíg már fájt, és ronggyá izzadtam a trikómat. És persze a helyes étkezés, ami nem azt jelenti, hogy naponta csak pár salátalevélkét lehet elcsipegetni, meg abonettet és a többi szárított sz*rt, mint ahogy azt sokan képzelik... és képzeld, még a narancsbőröm is eltűnt! Pedig nem szedtem be semmilyen tablettát. És ha nekem sikerült, akkor másnak is fog. Ha igazán akarja.
2012. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt 10 kiló?

Úristen, ez rosszabb mintha koplalnál, még avval is csak max 5-8 kg megy le. Konkrétan 4 lenne az egészséges, ideális, megtartható.

2012. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én szedtem a slimfit-et nekem azért is volt jó mert rendbejött az anyagcserém,és szerintem ha vki kapszulát szed vagy bármi gyógyhatásu készítményt azt ajánlott mindig egy időpontban beszedni,és ez a sportra is igaz,a rendszeresség a lényeg,szoval ha csak össze vissza szedted nem csodálom h nem fogytál le vele.nekem 12 kilót sikerült vele fogyni 3 hónap alatt.nem koplaltam,de azért nem is ettem sokat.szerintem 3 hónap alatt le tudsz fogyni vele 10 kilót,legalábbis nekem sikerült
2012. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én se egy hónap alatt fogytam le 10 kilót,de 3-4 hónap alatt sikerült vele úgy, hogy nem jártam edzeni,csak otthon néha tornáztam.előtte is tornáztam de a slim-mel könnyebben ment.
2012. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én mondjuk nem akarok 10 kilót lefogyni,csak 6 kiló a cél,nem sok feleslegem van,de azért a strandszezonra szeretném ha lemenne.3 hete kezdtem el szedni de már olyan két és fél-3 kiló le is ment.
2012. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!