Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nagyon vízes vagyok! Milyen...

Nagyon vízes vagyok! Milyen vízhajtó gyogyszert kéne szednem? 17-éves vagyok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 13:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha évesen vizesedsz,akkor komoly gáz van.Túlsúly,magas vérnyomás,rossz keringés,egyik sem vicc.Keresd fel a háziorvosodat.
2012. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szóval,ha ennyi évesen...
2012. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

17 évesen nem szedünk gyógyszert, 71 évesen nagyon ajánlott esetben ESETLEG elgondolkozunk rajta.


Miért nem meggyógyulni akarsz inkább, ugye azt a kamut nem veszed be már 17 évesen, hogy gyógyszerektől jobban leszel?


Tessék elhagyni a gabonákat (glutén, lektinek) a sok szénhidrátot, tejfélét és UTÁNA 1-2 hét normális táplálkozás következtében tessék megnézni milyen problémák múltak el, és mik maradtak.

Ekkor el lehet menni egy hagyományos kínai orvoshoz, aki például a gyógyításhoz is ért, és nem csak egész életedre gyógyszerekre ítél - ami drágább is mint 1-2 vizit egy jó orvosnál -.


Nagyon ajánlom ezeket, de a soraim mögött lévő gyógyszerkerülő gondolkodást, és az egészséges táplálkozás megfogadását is. Az ember hús-zöldség evő. A gabonák, hüvelyesek, burgonyák, marha tej mérgező anyagai mellett NEM tudunk egészségesen élni, ezt fogadjuk el mielőbb!

2012. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Közel 60 éve eszem az előttem felsorolt "mérgező" anyagokat.Beteg még nem voltam. Szóval csínján az étkezési tanácsokkal.
2012. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menned. Meg kell állapítani a vizesedés okát. Ezt nem lehet kikerülni.
2012. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Keressünk még 60 éves embereket, akiknek nincsenek ízületi betegségeik, szív-érrendszeri betegségeik, elhízott testük, csontritkulásuk, Alzheimmer betegségük, skizofréniájuk, rákos betegségük, hasnyálmirigy betegségük (inzulin rezisztencia, diabétesz), pajzsmirizs túl/alul működésük, PCOS betegségük..


Nem is tudtam, hogy Magyarország ennyire egészséges, hát mégis minek van akkor ennyi orvos, kórház.. hát nem is kellene patika, mindenki nagyon egészséges, ránk nem hatnak a lektinek, glutén, marha inzulin a tejből.. Nem is értem hol a gond.

2012. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

5:

S mindez csak az evéstől?

Mi lenne ha még öregednének is, jajistenkém :D

2012. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
előző 5->6
2012. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez szép önigazolás. Azért vagyok beteg, gyenge mert öreg vagyok. A szedett gyógyszerekhez, a táplálkozással felvett növényi mérgekhez semmi köze. Ahogy gondolja, én a látszattal ellentétben nem győzködöm senkit, főleg nem vallásokat.


Hihetne abban is, amit a tudomány alátámaszt: a glutén mérgező és számos szervünkre károsan hat, ahogy a lektinek is. Az áteresztő bél szindróma sok-sok betegségnek alapvető feltétele, az ezt kiváltó gyógyszereket, táplálékokat kerülni kellene. A szénhidrát bevitel - sok cukor, keményítő- és anyagcsere betegségek (cukorbaj, metabolikus szindróma) szívbetegség kapcsolata egyértelmű, a kialakulásuk hatékonyan elkerülhető illetve utólag kezelhető, a keményítőben, gluténban és tejben dús táplálkozás elhagyásával.

2012. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ne itt veszekedjetek !

Oldjátok meg máshol .

Köszi!!!

2012. szept. 27. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!