Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Láttam sokan irtatok a raspber...

Láttam sokan irtatok a raspberry vital-lal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nos én megrendeltem és ma meg is hozta a futár. Holnaptól kezdem szedni és megosztom veletek a tapasztalataimat negatív és pozitív irányban is.1. nap 108 kg Minden héten lemérem magam és ideírom?

2012. okt. 25. 18:54
1 2
 11/18 sencor11 válasza:
Én megrendeltem két hónapja, azóta is szedem, mert nekem tényleg segít,jobb lett a közérzetem is sokkal és rendszeresen tudok wc-re is menni.
2013. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Én is megvettem SAJNOS. 10 napig szedtem de 5 nap után egyre erősebben szédültem. A 10. nap után azért hagytam abba mert már fekve is annyira szédültem, hogy majdnem hánytam. 4 nap kellett mire kiürült belőlem ez a sz@r és elmúlt a szédülés. Szóval senkinek nem ajánlom!
2013. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 k.linda3 válasza:
Én is szedtem,de nekem nem volt semmiféle mellékhatása, jó volt a közérzetem végig, amíg szedtem(ez 3 hónap volt.)8 kilót leadtam, mostmár csak arra kell figyelnem nehogy visszahízzam.
2013. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én elsején kezdtem, a Rapsberry Ketonse-al ezt kértem karácsonyra, és az újévi fogadalmam is az volt hogy lefogyok a baba már 10 hónapos én meg még mindig 75 kiló VOLTAM :) egy hét sem telt el, és nem érzek késztetést a nassolásra, rendszeresen tudok wczni és ma már (holnap egy hete ugye)a 71 kilót sem érem el :) Semmilyen mellékhatása nincs egyelőre, csak pozitív élményeim vannak...Remélem másnak is beválik, bár én Angliában élek és onnan is rendeltem...nem tudom hogy van-e különbség de megbízhatatlan helyről szerintem se rendeljetek.
2013. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 lady_petra válasza:

Kedves előző válaszoló!

az más termék amit te szedsz.

én szedem a raspberry vital-t már két hete,nekem úgy néz ki jól beválik,eddig 2 kiló ment le,de ez mind most a második héten,az elsőn még nem éreztem semmit.ugy néz ki, hogy kellett egy kis idő neki.

2013. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Sziasztok.

Látom vannak vegyes vélemények és tapasztalatok...

Én ugyan nem vettem málna kotont, de egy rokonom igen.

Szóval...

Volt aki arra panaszkodott, hogy ver a szíve, (még jó!)szédül, megy a hasa, stb.

Korábban írta valaki, hogy a diétás étrendből kizárta a kenyér és a tejtermékek 75%-át és bevált.

Gratulálok! Viszont egy jó tanács: A kenyér 100%-át hagyd el, semmi szükséged finomított búza lisztre, VISZONT a tejtermékekre gyorsan szokjál vissza!

Részben azért, mert az izmok fő tápanyaga a fehérje és a szénhidrát. A tejtermékek is sok fehérjét tartalmaznak, ezért kell. Másrészt a tejmentes étrend negatívan befolyásolja a test savbázis egyensúlyát, ezáltal fogékonyabb lehet például egy gombás fertőzésre.

Legalább a barátnőd szokjon vissza a tejre, mert ha rájön, hogy miattad Canesten kúrázott 2,5 hétig, akkor megnézheted magad! ;-)

Szóval tünetek!

Vannak ezek a zsírégetőfogyókúrásmálnáskaktuszostibetigombás csodaszerek. Na ez volt a marketing rész. Átfogó néven ez un. thermogenetikus készítmények. Működése a következő: Megemeli a pulzust a normális ~70-ről 90-110/min-re.

Megemeli a testhőmérsékletet 1,5-2 °C-al.

Ez az alapja, ezzel becsapja a szervezetet, mert olyan körülményeket hoz létre, mintha órákon keresztül erőltetett gyaloglást végeznél, tehát sportolsz miközben nézed a TV-t... (és már meg is vetted)

Ezen felül van benne valami meedzsik, rendszerint olyan kivonat, ami elveszi az étvágyat.

Tehát az, hogy szédelegsz, lüktet a fejed, (magas vérnyomás tünetek) az normális. Ezért is tüntetik fel, hogy szívproblémákkal ne szeggyed' :-)

A hasmenés dettó. Felgyorsul a szervezeted, akkor a kiválasztásod is felgyorsul, aki érzékenyebb gyomrú az f..ik.

Az árától viszont dobtam egy hátast, az átverés részétől meg még egyet...

Amit tudok ajánlani: Hoodia lágy zselatin kapszula. Árban sokkal jobb (~3000/doboz/hó) ezt én is szedtem a diétás időszak elején, 8-10 órára csökkenti az étvágyat és pörgeti a szervezetet. Arra az időre jó amíg a szervezet át nem áll a diétás kaja mennyiségére és ad egy kis plusz energiát az edzésekhez.

A rossz hír, hogy mozogni azt kell! Nem létezik olyan (legális) csodaszer ami leolvasztja a zsírt, mert ha lenne, akkor csupa fotómodellek szaladgálnának az utcán.

Javaslom mindenkinek, hogy kiegészítés kép szedjen L-Carnitine-t. Ez a szervezet által előállított anyag ami segíti a zsírok lebontását étkezés után. Mehet belőle napi 1000-2000 mg. a rágótablettától, a folyékonyig létezik minden féle. javalom, hogy nézzetek körül a shop.builder.hu-n, Ők minden gyártó termékeit forgalmazzák, egy havi carnitine már 2000/hó kijön.

Valljuk be olcsóbb és biztosabb mint Ámérikái csodabogyót szedni...


Ha mégis fontos a nagy fogyás és bármit ennek érdekében, akkor Adipex Retard tabletta. Elég jókat hallottam róla.

Vagy Clenbuterol. Ezt diétás ciklusban toltam régen... kemény! A legkisebb bajom az egész napos izzadás és szívdobogás volt, estére úgy remegett a kezem, mint egy alkesznek és nap közben úgy pörögtem, hogy 10 hét alatt 2 klaviatúrát tettem tönkre... viszont havi 8 kiló mínusz és a 10 hetes kúra csak 10.000 Ft

Nagyon hatékony, de nagyon nem egészséges...

Szóval kezetekben a kulcs, még van idő a strandszezonig lepucolni azt a kis felesleget!

;-)

2013. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 5sanyoca válasza:
Én először elhagytam teljesen a kenyeret és a cukrot az étrendemből, mentek is le a kilók, de gyorsabb változást szerettem volna én azért kezdtem el szedni a raspberry vitalt. Az emésztésemen segített sokat, sokkal rendszeresebb volt és az állandó éhségérzetemet is csillapította. Egy hónap szedés után pedig több kiló ment le, mint előtte.
2013. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

barátnőm kezdte el szedni, ő több mint 10 kilót fogyott egy hónap alatt, gondoltam kipróbálom én is, de semmi hatása, sőt folyamatosan éhes voltam, pedig előtte nem ettem sokat, és én is észrevettem a szédelgést, amiket előttem írtak csak én még el is ájultam egyszer, azt hittem a meleg miatt, de akkor gondolom gyanakodhatok erre is.

Nekem semmit nem használt, és egy hónapig szedtem. A barátnőm meg nádszál vékony lett....:S Nem tudom, hogy mi okozza azt, hogy neki segített, nekem meg nem, De nem ajánlom senkinek. Sose dőltem be az ilyen csodabogyóknak, de látva barátnőmet én is kipróbáltam, csak a pénzem bánta:S

2013. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!