Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki használ itt Hoodiet sprayt?...

Ki használ itt Hoodiet sprayt? Az segítene?

Figyelt kérdés
használtam pár hétig utána honapokig nem de most újra akarom használni csak elfelejtettem hogy hányszor kell spriccelni a számba a használati utasítását meg nem találom. azt tudom hogy naponta 3× evés előtt csak azt nem hogy hányszor
2012. dec. 16. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Minimum ötször kéne enni naponta. Ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor aztán bármilyen sprét fújhatsz a szádba, nem fogsz fogyni. Meg az se mindegy, hogy milyen a fehérje/ch arány. Amúgy ne legyél ennyire szőke, beírod a google-ba, hogy hoodiet, és ott van a használati utasítás az első oldalon. Aszondja: - Az ajánlott mennyiség naponta 3x fél órával evés előtt 5 fújás. A készítmény használata előtt ajánlatos kiszámolni a BMI-t (testtömeg index). 30 fölötti BMI-nél a mennyiséget fel lehet emelni naponta 4x 5 fújásra (A Hoodia Gordonii napi adagja nincs megállapítva.)

- A legjobb eredmény elérése érdekében 5-10 másodpercig tartsa az oldatot a szájában aztán nyelje le

2012. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm de kioktatást nem kértem :D
2012. dec. 16. 16:01
 3/15 anonim ***** válasza:
12%

Nem segít, nincsenek csodaszerek.


Jaj, ez is kioktatás volt (gondolom, fel lehet így is fogni) adom is meg a címemet ha kéred, tudd hova kell küldeni a büntető osztagot : /


Miért nem eszel zöldségeket? És húst? És ennyi, nem lennél zsíros.

2012. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

ÓÓÓ NEKEM KELL A CÍMED!:D

Még mindig valóra akarom váltani az álmom, miszerint bezárlak a szobámba és tejtermékeket etetek veled egész nap.

:D

Bár elmondásod szerint jó a tested, szóval megegyezhetünk

2012. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

1048. Bp, Bőröndös u. házszám a flabélos ponthoz közel.


A testem viszont nem adom, a tejtermékek ellen pedig foggal-körömmel küzdök, már ha belém akarják exportálni :)

2012. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Újpesten laksz?:o Nemár, akkor itt vagy mellettem.

:D lol

2012. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet nem is gondolnád, mennyien vagyunk itt melletted!
2012. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem a hoodiest spray-re irtam hogy az segítene-e hanem aki már használt ilyet az segítene e vagyis válaszolna e a kérdésemre
2012. dec. 16. 21:03
 9/15 anonim ***** válasza:
imádom az ilyen kérdezőket! cseszd meg első válaszoló, hogy segíteni akartál és még le is írtad neki a választ! :D:D:D
2012. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
cseszd meg te;) ha most leírja nekem hogy minimum ötször kéne enni naponta mintha ezt nem tudná mindenki és nem is ez volt a kérdés IQmesterkém tanulj meg olvasni
2013. jan. 2. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!