Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Legjobb fogyasztó kapszula,...

Legjobb fogyasztó kapszula, ami már bevált valakinél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi a süket xarságokra, hogy lehúzás meg hülye vagyok blablabla... csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi és hogy melyik a legjobb , leghatásosabb szerintetek.
2013. febr. 28. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

A drogfogyasztásnál (75mg Phenterminum resinatum ez 15mg fentermin, ez egy amfetaminszármazék, diszkókban amfetaminnal töltik magukat az alkoholista tinédzserek és a lecsúszott 40-es nők) biztos kisebb kockázat egy esetleges lepontozás.


A másik meg hogy butaság, mert az éhségközpont lelövése egy drog mellékhatásával (legyen az szintetikus vegyület, vagy természetes növényi kivonat) NEM egyenlő a fogyással. Kevesebbet ehet-ihat az ember, de a kiszáradás nem fogyás, a koplalás mellett pedig a 'fölösleges' izomtömeg kerül lebontásra, és hihetetlen módon felértékelődnek a zsírpárnák, olyannyira hogy a szervezetünk próbál minél többet létrehozni belőlük. Szép kis fogyás :D

2013. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
utolsó. nézd meg anyámat. 40 kilót fogyott vele. sőőt, nem is ezzel, hanem az elődjével, amiben még több 'káros anyag' volt... ja, és nem most, vagy 20 éve. Él és virul, tökéletes vérképpel, leletekkel. és most sem kövér
2013. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

De én tudom hogy drogfogyasztók és dohányosok és alkoholisták fantasztikusan élnek, sosem mondtam hogy az emberi szervezet gyenge lenne. Sőt, nekem rálátásom van az igazi erőnkre is.. De a ti példátok nem általánosítható, ezt asszem a kiírt kérdésednél kifejtettem.


Mindenesetre örülök, hogy kedves stílusban írsz, kulturáltan tudunk mindketten (és a többiek is) kommunikálni, ez sokat jelent, mert sajnos előfordul hogy bizonyos emberekkel ezt nem lehet így csinálni.. És onnantól hogy erről így lehet beszélni, én már tisztelem bármi is a véleményed, tapasztalatod, ha nem értek egyet vele az egy dolog, és nyilvánvalóan nem biztos, hogy nekem van igazam.


Szép estét!

2013. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Én is szedtem ilyen zsírégető tablettákat.Még az elején kezdtem is örülni hogy mennek a kilók lefele.De mikor abba hagytam a szedését,sokkal több jött vissza rám.Én azt mondtam hogy soha többet ilyen cuccokat nem veszek.Inkább lefogyok saját erőmből.
2013. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
adipex <3 a monifele tenyleg eredeti nagyon jo illata van es tenyleg fogyaszt! ja es persze elveszi az etvagyad .. amit mar irtak itt.
2013. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Az Adipexet én is szedtem!DE viszont azt kimondottan nagy túlsúllyal küzdő embereknek találták ki és nem olyanoknak akiknek 10 kg alatti súlyfeleslegül van!

Ha tuti eredeti és gyógyszertárból való nem okoz problémát!

Mivel az éhségközpontra hat figyelni kell arra,hogy igen is enni kell mellette!Nem falni,de naponta 5-ször keveset!Nem csodaszer!Az ételt nem veszi ki a kezedből!Segít életmódot váltani.

Maximum 3 hónapig lehet szedni!

Ez alatt a szervezet át tud állni egy olyan életformára amit utána meg is lehet tartani gyógyszer segítsége nélkül!

De ehhez is az akaraterő a legfontosabb!

2014. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Sziasztok!


leírom én is a tapasztalatom, hátha még valaki ide téved és hasznos lesz számára:) Számomra van jó fogyasztó tabletta, fogytam is tőle 17 kilót. [link] kb egy hete hagytam abba a hoodia kapszula szedését, most nyárra úgy gondoltam, hogy szünetet tartok és ha szükséges akkor folytatom szintén egy kúrával. Tavaly nyáron kezdtem el, csak egy hónapot szedtem, 3 kilót fogytam. sajnos betegség miatt abba kellett hagynom, mert a műtét után speciális diétára fogtak a dokik. A második kúra nagyon eredményes volt. A sok hiedelemmel kapcsolatban én semmilyen mellékhatását nem tapasztaltam. Fittebbnek érzem magam, ja meg jobban is nézek ki :)

2014. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Sziasztok

nekem a regenon zsiregető 25mg 2 honap alatt 15kg fogyás volt a segítségével.

2014. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én a Piperinox kapszulákat próbáltam, mert annyi jót olvastam róla, és a weboldal is viszonylag hitelesnek tűnt. A standard csomagot vettem (3 hónapra), gondoltam ennyi idő elég, hogy elérjem a célom. De abbahagytam a használatát, amikor még 1,5 hónap után sem volt semmi eredménye. Pedig igyekeztem egészségesen táplálkozni és sportolni is mellette. Teljes pénzkidobás!
2022. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!