Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 7. Napja szedem az Adipex...

7. Napja szedem az Adipex Retardot biztos h eredeti mert negyed annyit eszem mint az előtt, de még egy dekát sem fogytam miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Mert drogozod magad.


Százszor le lett írva, hogy nem az számít mennyit eszel, hanem hogy mit. Egy sz.ar droggal mérgezed magad, keveset eszel, raktároz a szervezeted...


Hiába írtuk le az összes adipexes kérdésre hogy hagyják a fenébe, egyenek húst és zöldséget de ne keveset, mert tönkre fogják tenni magukat. Nem hallgatnak senkire, most látod miért nem a szereket ajánljuk. Bejöhetett volna, lehet később te is fogyásnak indulsz.. addigra már tropa leszel. Az a baj, hogy nem halsz bele hanem majd jól bevisznek kórházba. Az én (vagy közös) pénzemen. Megérdemelnéd majd a segítséget ha magadat tetted tönkre, szerinted?

2013. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lipton. ***** válasza:
azé mer tudatlan vagy azt a pénzt költötted volna kajára többet értél volna vele
2013. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt is nézd, mit eszel

én általában 2szelet tk kenyeret eszem egy nap, zöldséggel, tojással, tejföllel...


javaslom, mérd meg magad cmben is.

lassabban fogysz, mivel keveset eszel, lelassul az anyagcseréd is, de ha nem eszel annyit mint eddig, használni fog.


Szárd a szád, iszol eleget?

2013. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szárad a szám,igen próbálok minnél többet inni.
2013. jún. 24. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Szegény :(


Én minden éhezővel együtt érzek, mindegy hogy önszántukból koplalnak vagy külső körülmények hatására.

2013. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!