Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Green Coffe kapszulás fogyaszt...

Green Coffe kapszulás fogyasztószerről vélemény? Valaki próbálta már? Hatásos lehet? (alul link)

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 14. 19:56
1 2
 1/11 kamaraka válasza:
Véleményem szerint nem szabad hinni az ilyen "csodávalhatárosmódonsemmimozgássallefogyasztó" szerekben, majd max 20 év múlva, talán.
2013. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és az elégedettségi garancia?
2013. máj. 14. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Általában ilyenkor megtalálják a szemetek a kiskapukat, hogy ne kelljen visszafizetni a pénzedet.


Életmódváltás kell, nem csodaszerek.

Húst és zöldséget kell enni, nem kenyeret meg ilyen szutykokat. Mellé edzeni kell. Ilyen egyszerű.

2013. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
próbáltam, csak az a baj, hogy a családban nem én vásárolok, és nem hajlandóak emiatt megváltoztatni az ételeket :/
2013. máj. 15. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Amennyi pénzt kiadnál arra a vacakra, már vehetnél magadnak egészségesebb kajákat is.
2013. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
7000 Ft, és úgyis most ballagok, lesz pénzem! Inkább ilyesmikre költeném, mert ha nem úgyis elmegy mindenféle hülyeségre.:/
2013. máj. 16. 15:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor már minőségi táplálékkiegészítőt vegyél...


Kérd meg anyukádat, hogy süssön neked sovány húst, legyen otthon zöldség, esetleg tojás, túró. Szerintem nem nagy kérés. Nem kell minden nap mindet enni.. a szénhidrátot hanyagold. Ha mégis, akkor az inkább legyen natúr zabpehely, vagy rizs. Ezeket elkészítheted magad is, és végképp nem drágák... vagy beszéld rá az otthoniakat, hogy próbáljanak meg ők is áttérni az egészséges életmódra. Nekem ez vált be, mellesleg azóta anyám lefogyott.


Ha meg már ilyen cuccokat akarsz venni a pénzeden, akkor ne ilyen istenverte baromságokat már, hanem olyat, ami használ, és megéri. Olyat, amit nem "fogyasztószernek", hanem táplálékkiegészítőnek neveznek.


Gondolom alap, hogy edzel valamit ha fogyni akarsz. Edzés után valami tejsavófehérje nem ártana.

[link]

Én ezt ajánlom. Ez a legfontosabb ha fogyni akarsz.


Ha ez megvan és még van pénzed, vehetsz zsírégetőt.

A legelterjedtebb az L-carnitine, gondolom hallottál már róla, esetleg már használtad is.

2013. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


Ha nem megy, próbáld meg meggyőzni őket úgy, hogy elmondod nekik, mennyire szar is, ahogyan jelenleg az átlagember étkezik. Erről találsz neten cikkeket. Az egészségeddel szeretnél törődni, nem hiszem, hogy ehhez nem járulnának hozzá...


18F

2013. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a tanácsot! Persze, 8 évet kézilabdázta,, piláteszre, úszni jártam, csak hát most volt az iskolaválasztás. Külön tanár, sok-sok tanulás és ismétlés itthon, és abba hagytam mindent, azóta nagyon ellustultam. De összekapom magam!:)

Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 16. 19:50
 10/11 baloghtobi válasza:

helló, remélem nem későn szólok.. de nagy eséllyel átverés oldalra jutottál.

Én innen ( [link] ) jutottam az általad is említett címre, és van pár jel ami egyértelműen átverésre utal.


sajnálom, ha ki kell ábrándítsalak, de az oldal és a hír kamu

- A Health Journey újságnak nincs magyar riportere (Herman Ágnes ) ez egy kitaláció

- A képen, Herman Ágnes neve felett, mint a cikk írója, Mélissa Theuriau képe szerepel. Ez volt az első pont ahol 100%-volt, hogy kamu az egész. Ő egyébként valóban riporter, a francia M6 csatorna hírolvasója


. Nincs visszafizetés

- Nagy eséllyel a terméket sem kapod meg

- A hozzászólások hamisak. Te magad nem szólhatsz hozzá, és a linkek sem működnek (elvileg facebookos hozzászólást imitál, de a forráskódból látszik, hogy ezek statikus bejegyzések.)

- A "hír"-ben szereplő link egy tipikus csaló oldalra visz ahol mégtöbb "sikertörténetet" bemutatnak. Sajnos ilyen oldalakból millió van, és eléggé egyformák, hogy már első ránézésre is észre lehet venni. Általában fgyasztó csodaszerek, mesebeli izmok, gyúrás nélkül, nemiszervmegnagyobbítás és impotenciakezelés témában... de van 100 más is.


Sajnos nincsenek csodaszerek, de az emberek hinni akarnak benne. Ezek pedig csúnyán kihasználnak és megkopasztanak minket, ha nem vigyázunk... egymásra.

2013. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!