Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 30 days fogyasztószerről mi a...

30 days fogyasztószerről mi a véleményetek? Szedte valaki?

Figyelt kérdés
Már elegem van a sportolásból, mert egy deka nem ment le. 1 éve kezdtem el, hogy 2* tornázom, 2* futok egy héten, meg sokat sétálok és semmi nem megy le. Csak pocsékolom az időmet ilyenre.
2011. nov. 23. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha az étkezéseden NEM változtattál, akkor ne is várj eredményt. A fogyás 80%-ban a helyes táplálkozáson múlik. A torna, ugri-bugri csak 20% (bár nem elhanyagolható).

Egyébként, ha csak időpocsékolásnak érzed a mozgást az nagyon nagy kár...

2011. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Túl sokat eszel,azért nem fogysz. Olyan sokat hogy még sportolással sem tudod kompenzálni. Hány pecet futsz egy alkalommal?

Ha intenzíven akrsz fogyni akkor heti legalább 4x kellene 60percet futnod,hozzá kalóriaszámolással diétáznod és kalóriadeficitet létrehozni.


Ez a 30days meg nem hogy időpocsékolás hanem pénzpocsékolás is. Ebből a pénzből inkább vegyél valami kis apróságot karácsonyra a szeretteidnek.

2011. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kérdező: FAIL.

bár biztos másban érsz el eredményeket, és az a más fontosabb is..

ááhh... ma már nincs kedvem több poénhoz..

2011. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1 óra futás, a torna is 1 óra. És nem eszek túl sokat szinte már semmit nem merek enni.
2011. nov. 23. 19:05
 5/16 anonim ***** válasza:

ezért írtam a "FAIL"-t, mint kudarc vagy bukás.

ilyen szintű háttérismerettel nem lehet hatékonyan és egészségesen fogyni.

fogyasztószerek, nem evés.. már-már modern kori betegségnek látom ezeket, a felborult életekkel együtt.

simán csak meg kéne tanulni megkülönböztetni a tápláló ételeket az élelmiszer ipar hulladékaitól, és ezekből ennyi egy olyan mennyiséget amivel jóllakik az ember, és akkor lehet foglalkozni az élet problémáival is, és nem az evés, táplálkozás problémakörével.

te hol tartasz ebben, miket eszel?

2011. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
42%
Szia! Én szedtem! 15 kilót fogytam is, de mellette heti kétszer sportoltam, meg az étkezésre is oda figyeltem. Azt nem mondanám, hogy koplaltam, mert ez nem igaz, de arra azért oda figyeltem, hogy amit megeszek, az azért legyen egészséges :) Előtte amúgy én is sokáig próbáltam csak sporttal, meg diétával fogyni, de semmi nem ment le :((( Szóval nekem használt :)
2011. nov. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
"diétával fogyni" azt is leírnád, ki vagy mi írta össze ezt a diétát?
2011. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szia én tegnap kezdtem el szedni a 30 days-t, egyelőre nulla fogyás :-))) Milyen jó lenne ha 1 hét alatt le lehetne dobni 10 kilót.
2011. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
minden tekintetből jó lenne?
2011. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Kedves .Aczél.!


Igen, elárulom, hogy "ki vagy mi írta össze ezt a diétát". Ez egy 1500 kcal energiatartalmú étrend és a Magyar Dietetikusok Országos Szövetsége állította össze, tehát nemcsak hasra ütés szerűen ettem, amit jónak láttam. Egyébiránt, ha gondolod, szívesen elküldöm Neked privátban :))))

(És bármilyen hihetetlen, vannak akik bármilyen erőfeszítés ellenére sem tudnak fogyni :( Hidd el, nekem sem az volt a célom, hogy minden kezem ügyébe eső fogyasztó tablettát magamba dobáljak...

2011. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!