Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogamzásgátló mellett lehet e...

***verus*** kérdése:

Fogamzásgátló mellett lehet e a Dr. Herz Zöld kávé kapszulát szedni? Én nem hallottam semmi mellékhatását rá, amiket olvastam csak pozitív volt róla, valaki nem fogyott, én úgy vagyok vele hogy kipróbálom, nem veszthetek semmit sem!

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Pénzt veszíthetsz vele. Legalábbis nekem pénzkidobás volt.

Azóta kerestem hatásosabb módszereket, amik legalább ingyen vannak.

2013. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A zold kave kapszula es a fogamzasgatlo semmi fajta kolcsonhatasban nincsenek egymassal. Ha valaki nem fogy, az azert van, mert az illeto nem dietazik es nem mozog. A zold kave nem csodaszer, ami levarazsolja a felesleget, max egy kicsit segithet a fogyasban, mint mondjuk a zold tea. Senki nem probal ugy lefogyni, hogy zold teat iszik, de ugyanugy eszik es nem mozog tovabbra sem.
2013. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!