Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kövérnek érzem magam. Mit tegyek?

Szöszi1994 kérdése:

Kövérnek érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 174 cm magas és 64 kg vagyok. És nem tetszik amit látok magamon. Ki akarom próbálni azt hogy veszek egy karcsúsító krémet és belerezegtetem a testembe. Használna egyáltalán? Vagy mit csináljak? Hogyan táplálkozzak jobban? Mire figyeljek oda?
2009. nov. 19. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mozogj sokat és este 6 után ne egyél! :)
2009. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én másfél héttel ezelőtt 64.4 kg voltam most 61.2 és azt csinálom,hogy kimegyek 3km-ert futni reggelire almát vagy vmilyen gyümit eszek rendesen ebédelek ,de 4 után már nem eszek semmit . Ha meg gyorsan akarsz akkor keress vmit a neten ott is találsz:)
2009. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér, teljesen normális a súlyod, ne fogyókúrázz!!! A karcsusító krém csak pénzkidobás, arra figyelj oda, hogy vegyes táplálkozás mellett napi 50 dkg zöldséget-gyümölcsöt egyél.
2009. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

1. ha mozogsz rendesen ehetsz akár éjfélkor is. tévhit az hogy ha 6 után eszel elhízol-.-"

2. 174centire 64 kg teljesen normális

3. nem karcsúsítókrémmel kell fogyni hanem diétával és rendszeres sportolással.

2009. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha érzed, hogy hájas, hurkás vagy, akkor sportolj!!!!

az teszi széppé feszessé a testedet. Mellette: egészségesen étkezz, ez itt százszor elhangzott, hogy mit.


Ne egyél amiben cukor van, ami zsíros, készétel, fehér lisztes kaja, fehér tészta, kenyér (főleg fehér), zsíros nasik, édességek, pékárúk.

Este 18 óra után ne egyél. Ne higyj ezeknek, hidd el, tapasztalatból mondom!

Sok sikert.

2009. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 20. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
"hogyha érzed, hogy kövér vagy, valószínüleg úgy is van"
2009. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13.16-nak üzenem, hogy magukat kövérnek érző anorexiások halálra éheztetik magukat! Tudatlan vagy, ne osztogass rossz tanácsokat!
2009. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A 2. hozzászólótól szeretném megkérdezni, a rendes ebéd alatt mit értesz?
2009. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!