Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vettem egy zőld kávé kapszulát...

Vettem egy zőld kávé kapszulát gyógynövény boltban pár ezer Ft ért, ha sikeres fogyást szeretnék ellérni pár hét alatt jó választottam?

Figyelt kérdés

Hozzájutottam a zőld kávé kapszulához olcson és internetenis olvastam róla egy ciket ami ellég meggyőzőnek tűnt.

Sok ember írta magáról 1 hát alatt fogyót ezzel a szerel 2-3 kilot és csőkkentete az éhsségetis,más ember írta 1 hónapos kura alatt 15 kilotis letudot fogyni.

Igaz ezt csak olvastam de szeretnék véleményeket erről a zőld kávéról hogy tényleg ellég hamar égeti a zsírt?Mellete azzért kell mozogni is?

Ehettek bármien ételt?

Cukrós italokat mellőznőm kell?

Miellőt megvettem az eladó monta naponta 1 kapszuát vegyek be ebéd előtt 20-30 percel és ez a 2 hónapos kiszerelés vagyis 60db kapszula a tasakban.

Ha én csak mongyuka felét használom fel vagyis 1 hónapig szedek 30 db ot akkor fogyahtók 10kilónál tőbbetis 1 hónap alatt?

Az ideállis sulyom 80 kiló lenne de énmost jellenleg majdnem 100kilót nyomok vagyis 15-20kilo felesleg van rajtam leginkábba hasamon van tőbb zsir és onén szeretnék leginkább fogyni ,a zőld kévé ellfogja tudni távolitani a pocakomat,hogy rendes normális has alakom legyen?


2013. dec. 16. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is helytelen az életmódod, akkor fogyni nem fogsz tőle max a súlyodat tartod. Nem igényel nagy fogyókúrát, de azért nem árt betartani, hogy ne fogyassz mellette cukros löttyöket, lehetőleg vissza kell venni a sok nasiból és célszerű kevésbé hízlaló ételeket fogyasztani (tehát kevesebb zsíros, olajban sült étel, kevesebb cukor stb.), így már valóban lehet fogyni vele. Anyukámnak bevált, bár ő csak a hízás megakadályozására szedi.
2013. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Én nem szednék mindenfajta zöld vacakot a helyedben, mert nem tudod mi van benne.

Ahhoz hogy lefogyj, nem fogyókúrára, hanem életmódváltásra van szükséged.

Több mozgás és kevesebb étel.

2013. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Max havi 3 kg-ot lehet úgy fogyni, hogy ne szedd vissza. A kevesebb több.
2013. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb terméket választottad! Elég egy kapszulát bevenni,nem kell tenni semmi mást,a zsírt meg kifingod! Elképesztő,hogy 2013-bam még van ember,aki beveszi ezt a fogyasztószer-maszlagot!
2013. dec. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó: ne csodálkozz, akinek ilyen pocsék a helyesírása, az van annyira buta, hogy elhiszi "Sok ember írta magáról 1 hát alatt fogyót ezzel a szerel 2-3 kilot és csőkkentete az éhsségetis,más ember írta 1 hónapos kura alatt 15 kilotis letudot fogyni"
2013. dec. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miket el nem hiszel....:)

Mozogni kell,életmódot változtatni,sok zöldséget,tojást,halat husit enni...kerülni a lisztes ételeket,krumplit,rizst.

Nem fogsz lefogyni ilyen tablettákkal....nincsenek csodák,csodaszerek..te magad vagy az aki ha tesz érte akkor szépen lassan le lehet fogyni!!!

2013. dec. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én jókat olvastam róla remélem beváll.

De azt had kérdezem meg az interneten mért agyák ojan horror áron és a gyógynövény boltokban csak pár ezzer ez mért lehet?

Énna 2 hónaposat vettem 3000 ért mig a interneten ugy vólt ki írva az ára hogy 20000 ről 10000.

Amikor elsőnek olvastam a zöld kávéról a ciket és utána az ára is felvolt tüntetve akkor kérhettem volna ugyis hogy házhoz hozzáki ottmég kértek volna 1600Ft ot is de kivolt írva ingyenes házhoz szálitás és volt megadva telefonszámis,felhívtam és ottis jókat mondtak róla sok embernek bevált még engedtekis volna az árból kicsit de ugydötöttem hátha árulják gyógynővény boltokban és ott is kérek errőla szeről információt és ottis megerősitették jó a fogyokurához de visszont ott meglepődtem mikor montáka árát szinte csak negyed annyiba került a gyógynővényesnél,amit az internetten árulnak 10000 ért ott 3 dobózal veszek meg olcsobban és azmár féléves adag.

2013. dec. 17. 10:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Látom téged nem igazán lehet meg győzni,hogy ezek nép butító átvágások....aki fogyni szeretne"egyszerű"módon az kinyitja a pénztárcáját és meg veszi a sok vackot annak reményében,hogy fogyni is fog tőle,olyan módon,hogy közben azt eszik amit csak akar...

Egyik ismerősöm a tavalyi év slágerét vette meg,valami slim fitt vackot borsos áron és a poén,hogy kapott hozzá egy étrendet...amit bármikor józan paraszti ésszel ha betart az ember akkor minden féle bogyó nélkül is fogyni fog :)

Ha egy kicsit is oda figyelsz,hogy mit eszel akkor nem kellenek ezek a tabletták....

Nézd ott volt a másik ostobaság a Hodia...jó pénzért szórták,a még a Tv-ben ajándékként is adták,majd kimutatták mekkora kárt csinál az ember egészségében és be is tiltották!Nem szabad bedőlni ilyen cuccoknak!!!

2013. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olvashattad volna inkább a korábbi kérdéseket itt erről, EGYETLEN pozitív véleményt sem láttam még ezen az oldalon, pedig sok a hasonló kérdés és sokan próbálták. Bár itt nem a forgalmazó írja a válaszokat. :)
2013. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A termékek saját oldalán mindig reklámszövegek vannak, amiket úgy tüntetnek fel, mintha az elégedett vásárlók írták volna. Ha valódi tapasztalatok, vélemények érdekelnek, akkor inkább fórumokon nézz körül, igaz ott is van néhány reklámozó troll, de a többség a valódi tapasztalatait írja.
2013. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!