Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 13 éves, kb 152cm,58kg vagyok....

13 éves, kb 152cm,58kg vagyok. Mit gondoltok? A többi lent. Tanácsokra lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Oké,tehát van egy olyan diéta/fogyókúra amivel 4 nap alatt elvileg 3 kg-t lehet fogyni. És elvileg még egészséges is. Ezek vannak benne :

Gyömbér,kígyóubi,citrom, mentalevél, és víz.

És tényleg tuti ez a fogyás, ezzel az egésszel azaz fogyókúrával. Mindenki ezt mondja.

De az a lényeg, hogy nekem szabad ezt csinálnom?13 évesen?? Nem lesz baj?



2014. márc. 8. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezektől nem lesz bajod, attól ne aggódj, de miből áll az étrended? ugye ez nem az volt, hanem csak plusz? Mert ha ez a napi kaja, akkor az bármilyen korúnak hülyeség, nemhogy egy fejlődő szervezetnek
2014. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen pár napos diéták nem sokat érnek, mert amint visszaállsz a megszokott étrendedre, visszajönnek a kilók.


Javasolnám, hogy étkezz normálisan (semmi fehérliszt és cukor) és akkor fogyni fogsz.

2014. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem.köszönöm a válaszokat.:)
2014. márc. 8. 23:22
 4/8 anonim válasza:

Szerintem meg felejtsd el az ilyen divat flúg hülyeségeket.

Főleg ilyen fiatalon!


- ne zabáld tele magadat, de kajálj rendesen és változatosan

- többször egyél és egyszerre kevesebbet: ne napi háromszor, hanem ötször: tízórai és uzsonna is

- két étkezés között ne egyél semmit, ne nassolgass

- mozogj sokat és rendszeresen


Elsőként mindenképpen ezt próbáld meg!

2014. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ja és az ilyen agresszív fogyókurás ötletek csak ártanak a szervezetnek minden életkorban.


Fogyókurázni csakis fokozatos kalória bevitel csökkentés mellett szabad, megfelelő vitamin és ásványi anyag ellátottság mellett.


Hasznos a fogyókúránál a levesek fogyasztása is szárazabb ételek ehelyett, mert tőlük később éhezik meg az ember.


De könnyen lehet, hogy semmi szükséged sincs semmi fogyókúrára, csupán rá kell szoknod az egészséges életmódra az eddigi egészségtelenebb helyett.

És ez pár hónap alatt meghozza az eredményét.


És légy rendszeres, ne össze-vissza egyél.

2014. márc. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem az a fogyasztó vizes hülyeség? Már volt róla szó itt korábban.
2014. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"És tényleg tuti ez a fogyás, ezzel az egésszel azaz fogyókúrával. Mindenki ezt mondja."


Ki mindenki, szívecském? Mégis hol a fehérje az étrendben?

Koplalás ez ugyanúgy csak szép köntösbe bújtatva.

Egy egyszerű "léböjtkúra"-szerű valami, amivel nagyon maximum a szart tudod gyorsabban kihajtani magadból.

2014. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kocsis Izabella válasza:

Soha ne fogyókúrázz!!!

Mozogj rendszeresen étkezz változatosan!!!Ha ezt elkezdted ne hagyd abba mert visszajönnek a plussz kilók!!!

2014. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!