Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mivel tudom helyettesíteni a...

Mivel tudom helyettesíteni a Biotech ultra loss diétás itókát?

Figyelt kérdés
Teljes sokkban a 600-féle dobozka láttán, és a fejemben a sok interneten olvasott marhaság és hasznos infók kavalkádjával, miután az eladótól valami jó, diétát segítő, vacsorát kiváltó fehérjét kértem, ő ezt ajánlotta, de utána úgy hallottam, hogy egy normál fehérjének min.20 g fehérjét kell tartalmaznia, ez csak 15öt. és nekem nem kell, hogy rózsaszín legyen a doboza, csak hogy támogassa a diétát és kiváltsa a vacsorát. Vagy minden fehérje jó erre a célra? edzés előtt l-carnitinet szedek. jó ez a kombináció, vagy változtassak valamin? még nagyon nem vagyok jártas ezekben és minden építő tanácsot szívesen fogadok.

2014. máj. 3. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges az Ultra Loss, mert aránylag drága. Az ilyen italt nem edzés szokás előtt inni, akkor minek is bele L-karnitin? (marketing miatt), vitamin se sok van benne, szóval egy sima fehérjepor is megfelel, ami nem diétásnak van kikiáltva (ha nem alacsony százalékban tartalmazza a fehérjét, akkor az is diétás). Ha Biotech, akkor szerintem jó lehet a most májusban akciós 2kg-os Protein Express, ami jó minőségű kevert fehérjéket tartalmaz (és nem szóját, ahogy az olcsó keverteket szokták adni).
2014. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ne azt nézd, hogy egy adag hány gramm fehérjét tartalmaz, hanem a százalékos arányt! Mert ha egy adag 20g, akkor a 15g fehérje jónak számít, de 40g-os adagnál már nem. A jó fehérjepor leglább 60-70%-os fehérje tartalmú.
2014. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen idióta, rózsaszín csomagolású tömegnövelőket próbálják eladni a nőknek, mert finom, laktató, és akkor biztos 'fogyaszt'.

És igen, ez egy tömegnövelő. Persze nem kell megőrülni az idióta fantázianévtől, viszont hivalatos definíció szerint ez egy tömegnövelő, szebb nevén komplex edzés utáni visszatöltésre alkalmas táplálékkiegészítő készítmény, mivel fehérjét és hozzáadott szénhidrátot tartalmaz. Az idióta nők persze azt hiszik, hogy ettől fogynak.

Örülök, hogy ezt te is látod valamennyire, mert nem kell rózsaszín legyen a doboza. Bármelyik fehérje megteszi szinte, ha nagyon spórolni akarsz akkor Biotech Power Protein, amit a hozzáadott kevés dextróz(=szőlőcukor) és a szója miatt nem ajánlok, ha nem számít az íz, akkor Myprotein Impact whey, ami teljesen jó alapanyag szintű fehérje; ha pedig kicsit drágább, de még mindig olcsónak mondható, finom tejsavó fehérjét keresel, akkor MHN 100% whey protein.

2014. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és hogy merted "fogyasztószerek" kategóriába írni ezt a rohadt kérdést? Hiszen sima élelmiszerekről, koncentrált makrotápanyagokról beszélünk, amit minden embernek fogyasztania kellene.
2014. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok az Ultra Loss mellett, de azért adagonkénti 6g-os szénhidrát mennyiségre kijelenteni, hogy tömegnövelő, az eléggé meredek dolog. A legtöbb cégnek vannak olyan termékei, melyeknek magasabb az ára, mint az értéke, a Biotech-nél ez a rózsaszín termékekre igaz leginkább
2014. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt nyilván sarkítottam, és a hivatalos definíciók alapján tettem ezt, kis poénos éllel.

De egyrészt az adagonkénti 6 gramm azt jelenti, hogy 30(vagy 25, nem'tom) grammban van 6 gramm ch, ami azért elég sok, mivel 100 grammonként ez már 20-25 gramm. Nyilván nem fogsz 2 adagnál többet egy nap betolni, de akkor is pofátlanság, hogy teleszemetelik a proteinedet, mert a nők megveszik ezt is.


A Biotech meg egyszerűen a marketingéből él, olyan mint a Scitec, csak kicsit kisebb keretek között. Indokolatlanul drága termékek, menő reklámszöveg, és már viszik is (mint) a cukrot.

2014. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyel olcso, tejsavo koncentratumot+ zabpehely
2014. máj. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!