Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményed/tapasztalatod...

Mi a véleményed/tapasztalatod a Lifetilt termékekről?

Figyelt kérdés
Várom a véleményeket,tapasztalatokat a Lifetilt termékekkel kapcsolatban!Én banán izu fehérjét és pyruvatot vettem,(nagy reményekkel,mert Tomi isteníti oket)de csalódtam,rájottem,hogy kár volt.A banános fehérjét konkrétan eloszor alig bírtam meginni,most már megszoktam,de még mindig nem az ízlik kategória,én nagyon érzem benne a stevia mellékízét...és mástol is hallottam már hogy a tobbi izesítésu sem nagy eset.A pyruvatról meg annyit,hogy elotte a Peak pyruvatját szedtem,amitol nagyon látványos volt még a pár kg-s fogyásom is,de ugyanezt a Lifetilt pyruvatnál nem vettem észre.Pedig az egekig magasztalta Tomi.Szóval,én kiábrándultam belole.
2014. máj. 28. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
ugyanolyan trágya, mint a többi ilyen cucc, nincs különbség.
2014. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár még nem próbáltam ki egyetlen Lifetiltes terméket sem de összevetettem az egyik whey fehérjének a paramétereit az azonos méretű és ízű Peak delicious whey fehérjével. Árban a Lifetiltes fehérje 7990ft, míg a Peak fehérje 8190 ft-ba kerül. Különbség még a két termék között talán még annyi, hogy a Lifetiltesben több fehérje és vitamin van míg a Peakben több BCAA és EEA található. Szóval a véleményem szerint így látatlanban nem egy szar protein, a kérdés csak az, hogy pl. milyen az íze és, hogy arányaiban jól van-e összerakva. A honlapjukon nem látok garanciavállalást, szóval bizalmi alapon ki lehet próbálni.
2014. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 benazor válasza:
Jók az LT termékek de túl drágák. Van aki beveszi de más gyártó ugyanolyan hatóanyagú termékeit sokkal olcsóbban megkapod. Pl a pyruvatja és CLA-ja van diéta mellé. A Panda Nutrition Pyruvat + CLA kapszulái sokkal kedvezőbb árúak. Grammra leszánítva majdnem dupla árú az LT.
2020. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!