Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen természetes tablettát...

Milyen természetes tablettát lehetne szednem, hogy gyorsabban érjem el a kívánt alakomat?

Figyelt kérdés

Leszögezem; tudom h nincsen csodaszer, és hogy egészséges táplálkozás és rendszeres mozgás nélkül lótúrót sem ér az egész... Csak láttam a DM-Ben ilyen tablettákat, és arra gondoltam,h lehet h van olyan, ami mondjuk nem káros az egészségre, mert gyógynövényeket tartalmaz vagy ilyenek... Gondoltam, egy kérdést megér:))

Szóval mindenképp olyat szeretnék, ami természetes, nem gyógyszer, ilyen üzletekben kapható, és fiatalok is szedhetik. Csak szeretném felgyorsítani a folyamatot,h leadjak pár kilót...

Köszönöm :)

17/L



2014. jún. 28. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmiféle tabletta (sem természetes alapanyagú, sem mesterséges) nincs, amiket árulnak, azok jobb esetben nem hatnak semmit, rosszabb esetben erös hashajtók vagy valami más káros hatásuk van, amivel tönkreteszed magad.


Ami fogyás mellett jót tesz, ha elég sok folyadékot (víz vagy édesítetlen tea) fogyasztasz, az segít.

Másrészt meg ne akarj gyorsan fogyni, mert az nem lesz tartós, és emellett még a börödet is tönkreteszed.

2014. jún. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szűztea kapszula:)Nekem csak ez vált be! Minusz 30 kiló!!
2014. jún. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha létezne is ilyen tabletta, akkor sem szedném be

ezek vackok rendkívül tönkreteszik a szervezetet, és nagyobb kárt csinál, mintha nem is fogyóznál

régen, még a 90'-es évek végén, 2000-es évek elején (legalábbis akkor voltam gyerek és akkor hallottam ezekről) rengeteg botrány volt (sőt még ma is van) emiatt a tabletták miatt, nem egy halálos kimenetelű volt

ezek nem is fogyasztanak, csak felgyorsítanak folyamatokat (pl. anyagcsere, szívverés, májműködés), kell ez neked?

2014. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
l-karnitin, króm, zöld tea, halolaj kapszula, cla
2014. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg nem szeretnék hülyének tűnni, de azt be kell ismernem hogy nem értek ezekhez túl sokat:)

De pl. a falunkban is volt úgy 2-3 kismama, akik vmilyen tablettákat szedtek, és annak segítségével fogytak le pár hónap alatt.

Nem is drasztikus válrtozást szeretnék, főleg nem úgy, h egészségkárosító hatása legyen.

A zöld teát azt akkor ki fogom próbálni, hisz az nem hangzik rosszul:)

A halolaj tabit meg egyre több helyen hallom, de nem merem kipróbálni. Vagyis, a környezetemben nincs róla tapasztalat.

2014. jún. 29. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!