Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha most ennék valamit és fél...

Ha most ennék valamit és fél óra múlva innék keserűsót (hashajtó) akkor nem szívódna fel sokminden?

Figyelt kérdés
tudom nem egészséges de most ditázom és nem szeretnék enni nagyon viszont most rámjött egy kis ehetnék :) nem csinálnám rendszeresen csak most ha eszek valami zsírosabbat meg többet és fél óra után iszok keserűsót akkor nem fog sokminden felszívódni ugye? kb mintha nem is ettem volna
2014. júl. 30. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó játék ez ....
2014. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget egyedül találtad ki? Veregesd magad vállon, hogy milyen ügyes vagy.

Gondolom a normális diéta és az önuralom/akaraterő számodra ismeretlen fogalmak.

2014. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hashajtótól a már a végbeledben gyűlő ürülék fog távozni, nem az amit éppen megettél, s nagy valószínűséggel még a gyomrodat sem hagyta el.
2014. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jól van sikerült láttam a kukoricát :))
2014. júl. 30. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!