Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki már használta a Green...

Valaki már használta a Green Coffee Bean Extract-ot (800mg)? (esetleg más Green Coffee terméket? )

Figyelt kérdés
Ha igen elmondanátok a tapasztalatotokat,hogy hogyan szedtétek,mennyi idő alatt értétek el azt a súlyt amire vágytatok.

2014. aug. 8. 10:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Már én is elhatároztam magam,teszek is érte,hogy lefogyjak .Diétázom és amikor csak tudok tornászok is viszont kíváncsivá tett ez a Green Coffee.
2014. aug. 8. 12:17
 12/18 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen:) Én is kiváncsi voltam, napi két kapszulát szedtem be, egy hónapon keresztül...És valóban fogytam, de ha nem szedem, akkor is fogyok.Azzal a pénzzel inkább végy egy havi bérletet uszodába vagy edzőterembe:)Jakuzzival meg szaunával:D brrr...imádom edzés után kényeztetni magam, ezzen köszönöm meg a testemnek hogy kibirja azt a sok terhet amit kap tőlem :-))
2014. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hmm...értem.Köszönöm,a tanácsot.Valószínűleg megfogadom,mivel úszni imádok. :) És ahogy írtad edzés után jól esik egy kis kényeztetés :)
2014. aug. 8. 12:35
 14/18 Kulcsos7 válasza:

Én is szedtem, nemekm nem nagyon használt, viszont a vérnyomásom megemelkedett...

Arra figyelj oda te is, emelheti a vérnyomást.

Napi 2 db -ot szedtem.

2014. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!
2014. aug. 8. 12:40
 16/18 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert az úszás is emeli a vérnyomást:))
2014. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Tudom,vigyázok. :)
2014. aug. 8. 12:53
 18/18 anonim ***** válasza:

A jelzett Green Coffee termék nem tudom mit tartalmaz, de a brazil green coffee -elsősorban a Green Coffee Best Share- termékeket az USA-ban 2012-ben betiltották subitramin tartalma miatt (magát a sibutramint már 2010-ben) (FDA).

"Érdekes", hogy az interneten hirdetett sibutramin készíményeknél felsorolják ugyan a Sibutramine készítmények negatív hatásait, de csak a 18 év alatti és 65 év fölötti korosztályra vonatkoztatva -azaz a legnagyobb vásárlóerővel rendelkező korosztályt "benthagyva". Ezt a kitételt a amerikai Food and Drug Administration (FDA) figyelmeztetése nem tartalmazza.


"TUDNIVALÓK A SIBUTRAMINE SZEDÉSE ELŐTT Ne szedje a Sibutramint ha túlérzékeny a készítmény hatóanyagára vagy bármely segédanyagára 18 év alatti, illetve 65 év feletti életkorban - táplálkozási rendellenességekben (anorexia,bulimia) - pszichiátriai betegségekben - terhesség és szoptatás ideje alatt - nem rendszeresen kontrolált magas vérnyomás esetében - kórelőzményből ismert vagy fennálló koszorúér betegségben, szívelégtelenségben, végtagi artériás elzáródás, ritmuszavar, agyi történés esetében - súlyos vese vagy májbetegségben szenved zöldhályog (glaucoma) és emelkedett szemnyomás eseteiben - egyes központi idegrendszerre ható gyógyszerekkel és más testsúlycsökkentő szerekkel egyidejűleg - fokozott pajzsmirigy működés esetén - vizeletpangással járó jóindulatú prosztata megnagyobbodás esetén - mellékvesekéreg daganat esetén - zárt zugú zöldhályog, emelkedett szemnyomás esetén - fennálló gyógyszer, kábítószer vagy alkohol függőség esetén."


Más fórumon olvastam egy hozzászólót, aki elmondta, hogy sibutromin kúra után pajzsmirigy elégtelenség lépett fel nála, azóta ezzel kezelik.

2014. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!