Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedett már valaki Adipexet?...

Szedett már valaki Adipexet? Mennyit fogyott, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Nincsennek fogyasztószerek.Maximum a pénzed fog elfogyni.
2014. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Azért az Adipex az kicsit más kategória, kedves első. Ha valamit nem tudsz, ne írj hülyeséget, ez valóban fogyaszt.

De hosszú távon több a hátránya, mint az előnye.

2014. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fulár ***** válasza:
0%
Majdnem megdöglöttem tőle.Úgy feltolta a pulzosomat és a szívverésemet,hogy azonnal abba kellett hagynom.Inkább elkezdetem helyette a Fegyencedzés programot és tolom a súlyokat.És változom.Lassan de biztosan.Több mit száz kiló voltam 173 centihez.Most 95 kiló vagyok de már szinte szín izom.Hagyd a francba az ilyen"csodaszereket".Ezek nem fogják megváltoztatni az életedet.De te magad meg tudod!
2014. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Az Adipex fogyaszt, ez tény, de Adipex itthon nem forgalmazható gyógyszer, ahol forgalomban van még, ott is csak komoly orvosi felügyelet mellett lenne fogyasztható. Ezt játsszák ki az illegális forgalmazók. Az Adipex hatóanyagai a Phenterminum resinatum és a fentermin amfetamin származékok, melyek mellékhatásai nem olyan enyhék,mint ahogy azt a forgalmazók állítják.

Komoly egészségkárosodáshoz vezethet a fogyasztásuk. Már enyhe magas vérnyomás problémával küzdő betegeknek sem írják fel, mert olyan mértékű terhelést jelent a szívre, ami akár szívinfarktushoz is vezethet. Ez a gyógyszer is olyan, ami több kárt okoz mint hasznot, a haszna az ideális testsúly, de azt a kárt, amit a szedése okoz, a szervezet évtizedekig nem heveri ki.

2014. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

n is szedtem, 6 hét alatt leadtam vele 12 kilót, de teljesen felborította a májműködésemet, és sztem a mostani magas vérnyomásomnak is köze van hozzá.

Egyébként vigyázz, mert rengeteg hamisítvány van forgalomban, amik életveszélyesek is lehetnek.

2014. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Én 2 hét alatt 6 kilót fogytam vele úgy, hogy tartottam 1-2 napos szüneteket, és így is ettem minden nap, de persze az adipexnek pont az a lényege,hogy összerántja a gyomrot,szóval a gyógyszeres napokon kényszeríteni kellett magamba a kaját, úgyhogy max zöldséget ettem,meg egy pici sovány húst.
2014. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
3,5 hónap alatt 16 kiló
2014. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
1-1,5 hónap alatt 15 kg. Írnak mindenféle mellékhatást, szidják össze vissza. minden gyógyszernek.MINDEN GYÓGYSZERNEK vannak mellékhatásai. a cataflam-nak vagy 100 :D ez feltolja a pulzust :) én személy szerint alacsony vérnyomású vagyok, és fáradékony stb. nekem a mellékhatások jól jöttek, nagyon jól éreztem magam a kúra alatt, fogytam is, mozogtam is, a közérzetem is nagyon jó volt. Az tény, hogy magas vérnyomásúaknak egyáltalán nem ajánlott. de aki érzékeny a hatásra az az első tabiknál abbahagyja és ennyi
2015. jan. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
1honap -13kg..amint Abba hagytam duplaja jött vissza..ismet megprobaltam szedni,már nem vette el AZ etvagyam...rossz melekhatasai miatt nemajanlanam...ideiglenes csodabogyo :)
2015. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én Adipex Retardot szedtem, 2 hétig, mellette heti 4-5 alkalommal jártam fitneszterembe leginkább futottam, lépcsőgépeztem, bicikliztem ... párolt zöldségek, natúr cs.mell, salátákat ettem. 2 hét alatt 7 kg-ot fogytam, amit azóta is tartok. Plusz leadtam még "magamtól" 3 kg-ot.

Nekem még nagyon sokat segített ebben az időszakban a Kalóriabázis.hu. Itt be tudod állítani azt a kalória értéket amit ha betartasz fogyni fogsz ( sport mellett persze).

Nekem egy ismerősöm ajánlotta az Adipexet, ő pár nap alatt lefogyott 5 kilót, amit nagyon nem tartok egészségesnek, de mivel ilyen gyorsan és sport nélkül fogyott ennyit, szinte nem evett, hát a dupláját szedte vissza.

Először engem is megijesztett a sok negatív vélemény, és a mellékhatások,amiket a neten olvasgattam az Adipexről. De nagyon le akartam fogyni és sajnos magamtól nem ment, gyenge voltam ( chips és süti imádó vagyok szinte minden nap kívánok valami nasit..)

Na hát az Adival eleinte nekem teljesen eltünt a nassolás utáni vágyam, később ugy 7-10 nap elteltével már néha előjött, de akkor se ettem sokat belőle ( a kalória táblázat segített betartani a kajamennyiséget, és nagyon elszánt is voltam:) Tényleg kevésbé voltam éhes, viszont a víz és zöld tea csúszott rendesen.

Negatív hatása nálam hál istennek nem volt vészes, néha kicsit gyorsabban vert a szívem, de nem haltam bele.Eleinte esténként volt, hogy nehezen aludtam, de ez is megszünt.

Szóval, ha az egészségügyi állapotod rendben van, akkor nem hiszem, hogy baj lenne. De sokaknál mást vált ki, felpörgeti őket, heves szívdobogást, és álmatlanságot ( is) okoz. Kezdő lökésnek szerintem nagyon jó, de ne kattanj rá :)

2015. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!