Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 18 év alatt lehet venni...

18 év alatt lehet venni anyagcsere gyorsító étvágycsökkentőt patikában? Aki próbálta mit ajánl ami vény nélküli és használ?

Figyelt kérdés
Tehát elmúltam 12 de még van egy pár évem addig, fiatal koruknak adnak ilyesmit, ami vény nélkül kapható? Illetve ha azt mondom anyámnak kell és mondjuk veszek mellé még valamit(pl:c vitamin) akkor beveszik?

2014. aug. 24. 15:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14 évesen elég butuska vagy hallod-e, de tartom magam az előző válaszomhoz.
2014. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha 14 éves lenne azt írta volna, mert ha 14 éves lenne tudná, hogy egy 14 évesre máshogy néznek mint egy 12 évesre.....
2014. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
igenis 14 éves vagyok, nem akartam kiadni a korom az "elmúltam" 12 kifejezésbe belefér a 17 is. Na mindegy majd inkább a fogyás "szakértőihez" fordulok, úgy látszik ez az oldal is ennyit ér, ennyi erőből mondhattam volna anyámnak is..
2014. aug. 24. 16:44
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát mondhatnád, ő legalább le tudna neked keverni egyet, ha így beszélnél neki...
2014. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Se 18 alatt se fölötte, nem lehet venni vény nélkül a patikában ilyen készítményt ami hatásos és legális. Viszont vannak olyan patikák ahol bármit megkapsz, de neked még ott sem fognak ilyet adni.

Az okok, pontos szedés és orvosi felügyelet kell mert brutálisak lehetnek a mellékhatások. A baráti körömben megtörtént a csaj majdnem belehalt. Ő feketén vette brutálisan fogyott és teljesen szarrá vágta a szervezetét. A gyógyszerek nevét szándékosan nem írom le. Mert jót és a legjobbat akarom neked.

Bármit meglehet kerülni és bármit megismétlem bármit meglehet szerezni. De minek ha pontosan tudod mi kell ahhoz hogy egészségesen is bomba jó alakod legyen.


14 éves vagy, növésben vagy, most épül ki a csontozatod az idegpályáid az immunrendszered ez az alapja hogy egészséges felnőtt legyél. Tudnék itt még papolni de nem vagyok az apukád.


Attól hogy 14 éves vagy, még nem vagy hülye ez biztos. Először azt kell megértsd hogyan működnek a dolgok, tanulnod kell.

Erre pl itt egy 60 oldalas írás, 1 órád csak van hogy átnyálazd.


[link]


A másik része a sport heti 3 x 20 perced csak van hogy legyűrj egy ilyen videót vagy olyat ami ennél könnyebb vagy éppen nehezebb.


https://www.youtube.com/watch?v=zpeN0xX1VVg


Egyébként a 170-es magassághoz 64 kiló az ideális de persze ez genetika és alkat függő is. Fogyózni azt már nem kéne talán :) Izom kell de az megint más étrend :) Kezd egy testképzavar kialakulni nálad. Nem a valóságot látod hanem azt amit hiszel magadról. A vékonyság korát éljük (sajnos) ezt diktálja a divat a ropi manökenek és ezt okádja ki magából a médi meg sok idióta sztár is.

Szóval ne es bele ebbe a hibába :D

[link]


Sok sikert és jó hétvégét.! :)

2014. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó végre egy normális válasz, sajnos ennél több sportra már nincs időm, mindennap 1-2 órát lovagolok, ügetésben vágtában otthon pedig 2-4 km futok illetve néha erősítés(has,hát,kar), másra már nincs időm egyszerűen de ezektől is csak nehezebb leszek. Ez nem divat kérdése egyáltalán nem érdekel az egész csak nem akarok kövér lenni akkor már inkább sovány,de a fekete piaccal akaratodon kívül is adtál egy jó ötletet ,) köszönöm
2014. aug. 24. 17:25
 17/23 anonim ***** válasza:
Mindenki normális választ adott, te nem tudsz fogalmazni :D
2014. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Rendben, a mozgás az megvan akkor csak az étrenden kell változtatni. A fekete piac pedig sosem jó ötlet, mert nem tudod hogy mit kapsz a pénzedért. Lehet hogy segít de lehet hogy belehalsz. Legyen szó fogyasztó szerről vagy anabolikus szteroidról zsákba macska :) De nagyon zsákba macska :)

Szóval hajrá :D

2014. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
nem véletlenül folyamodtam idáig már az étrendemből csak a sovány húsokat meg a zöldséget lehet kivonni más meg se eszek, se főt ételt csak havonta 1-2x ha nagyon muszáj, kenyérevő soha nem voltam, édes szájú vagyok de az meg már nem érdekel.
2014. aug. 24. 17:34
 20/23 anonim ***** válasza:
Minden 14 eves ilyen fogyatekos?
2014. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!