Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 18 év alatt lehet venni...

18 év alatt lehet venni anyagcsere gyorsító étvágycsökkentőt patikában? Aki próbálta mit ajánl ami vény nélküli és használ?

Figyelt kérdés
Tehát elmúltam 12 de még van egy pár évem addig, fiatal koruknak adnak ilyesmit, ami vény nélkül kapható? Illetve ha azt mondom anyámnak kell és mondjuk veszek mellé még valamit(pl:c vitamin) akkor beveszik?

2014. aug. 24. 15:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kérj egy üveg tiszta alkoholt, és igyál meg belőle naponta 3x1 kortyot. Tuti módszer, beválik!
2014. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Nézd. A testtömeg indexed az adataid alapján 20 körül van. A te korosztályodnak 19 és 23 között normál kategóriába tartozol.

Az enyhe túlzásokat kiérzem, minthogy az utcán mindenki rajtad röhög és hogy a lónak nem tesz jót.

Tényleg látni, hogy nincs önbizalmad.

Én most 19 éves fiú vagyok. Nem vagyok izmos egyáltalán a környezetemben kb mindenki jobban néz ki és hasonló. És mindig megkapom, hogy jaj de magas vagy...


:D nem feltétlen a legjobb érzés, DE azt javaslom az ilyen dolgok helyett, valamivel szerezz önbizalmat. Könnyűnek tűnhet mondanom, de tudom hogy nem könnyű elérni :)

Én azzal szereztem önbizalmat, hogy tanulmányi téren sikeresnek mondom magam. Felvettek először egy jó középsuliba, kémiából jó voltam most pedig az orvosira járok. És van önbizalmam, mert úgy érzem vannak dolgok amiket n tudok mások meg nem. Ez nyilván igaz is, de ettől függetlenül még nyilván nem lettem izmosabb stb.

Nem nagyképűsködni akartam, csak kifejteni, hogy valami más téren kezdj el foglalkozni magaddal.


És tudom, hogy nem kioktatást vártál és sajnálom, de orvosi kommunikáción ilyen és hasonló dolgokról is szó van.


Hátha leszűrtél ebből többet is, mint hogy kioktatlak, mert nem feltétlen ez volta célom.

Szóval te döntessz, hogy továbbra is azon gondolkozol, hogy hol rontod el és miért vagy (szerinted) kövér, vagy keresel valamit amiben kitűnhetsz és (mint a megoldásközpontú kommunikációban) sikerül továbblépned a problémáidon.


HAJRÁ :)

2014. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Szia, nem tudom,hogy mennyire aktuális neked még a téma,de most letenném a voksomat a fekete piac ellen.Meg is indoklom:


Nos kezdjük ott,hogy "fekete piacra" csak olyan termék kerül,ami selejtes vagy használhatatlan. Ezen mindig gondolkodj el,Mielőtt megvennél valamit:"Ez miért éri meg az eladónak?". Hatásos terméket árul olcsón,akkor miért nem nyit egy olyan boltot,amit hivatalosan reklámozhatna?


A termékről,amit meg akarsz venni. Elmondom halkan,hogy senki nem tudja,hogy mi van benne. Se a szállító,se az árus,te pedig vékkép nem. Ha csak nincs otthon egy bio laborod,akkor kielemezheted a terméket,de egyébként esélytelen.


Jó esetben, semmilyen hatása nem lesz a készítnénynek amit veszel,rosszabbik esetben,hatásos lesz,viszont akkor a veséidtől és a májadtól is búcsúzz el.


Szerintem megéri egy életet egy dagi vagy átlagos testben élni,mint vékonyan az ágyhozkötve..



Remélem lemondassz minden hasonló irányú elképzelésedről.

2015. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!