Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Méregtelenítésnek milyen...

Méregtelenítésnek milyen fogyasztószert, zsírégetőt ajánlasz?

Figyelt kérdés

Állandóan elnehezükök a rossz kajáktól, felvágott, főzelék, sűlt húsok, tejek stb, de nem keresek havi fél millát, szóval magyar szupermarketből kell táplálkoznom.


Megfigyeltem ha Fat burnert tolok étkezés közben, az emulgeálja a zsírt és amit káros, így nem nehezülök el annyira. Van jobb mint a sima Fat burner erre a célra? Pl Supoer fat burner, vagy shape X, Turbo Ripper vagy más tablettát lenne érdemes tolnom? Nem akarom szézezerért minden tablettát kipróbálni, melyiket ajánlod?


2014. aug. 30. 19:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Te degradász le másokat, mégis kinek nagy az egója !? :-D


Te beszélsz arról, hogy kevés a tudásom, amikor bedőlsz egy MLM-es átverésnek ? [link] [link] [link]


Felesleges oltani, amiért nem mozgok, hiszen leírtam : nem fogyni akarok, hanem méregteleníteni ! -.-

2014. szept. 7. 15:15
 22/22 anonim ***** válasza:

"...milyen zsírégetőt ajánlotok a szervezet méregtelenítésére?" [#12]

Zsírt akarsz égetni, vagy méregteleníteni?

Állításod szerint felsőfokú végzettséged van. Ez esetben todod kezelni a net különböző keresőit. Nézz utána, mit mondanak a toxikológusok a szervezetbe bekerült méreganyagok kiűzéséről. (Bizonyított, hogy a mai idősek szervezetében még kimutatható pl. a DDT, ami annak idején gyakori használatú volt.)

.

Más...

Azokat hülyézed le, akik primitív kérdésedre megfelelő választ adnak. Nem felsőfokú "értelmiségi" módszer!

Egészségi állapotod, testi felépítésed mennyiben hasonló a válaszolóléval?

Ha nekik bevált valami szer, nálad ugyanazt a hatást váltja ki?


.

"Ezek után, kérdezem, hátha megértettétek (csak reménykedek)..."

Nem, nem értem meg, ha ennyire lenézed a válaszolókat, miért kérdezel ezen a lapon?

Nem tartom magam -és mások sem engem- nyelvtannácinak, de egy felsőfokú végzettségűtől szerintem joggal elvárható, hogy tisztában legyen az ikesigék helyes használatával... (No és azzal is, hogy a "trafik" nem azok közé tartozik.)

2014. szept. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!