Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Méregtelenítésnek milyen...

Méregtelenítésnek milyen fogyasztószert, zsírégetőt ajánlasz?

Figyelt kérdés

Állandóan elnehezükök a rossz kajáktól, felvágott, főzelék, sűlt húsok, tejek stb, de nem keresek havi fél millát, szóval magyar szupermarketből kell táplálkoznom.


Megfigyeltem ha Fat burnert tolok étkezés közben, az emulgeálja a zsírt és amit káros, így nem nehezülök el annyira. Van jobb mint a sima Fat burner erre a célra? Pl Supoer fat burner, vagy shape X, Turbo Ripper vagy más tablettát lenne érdemes tolnom? Nem akarom szézezerért minden tablettát kipróbálni, melyiket ajánlod?


2014. aug. 30. 19:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező nem hogy fél millát, 80ezret se keres, már az is csoda lenne ilyen agyi képességekért, meg hozzáállásért.
2014. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Felsőfokú végzettségem van az ELTE-TTK-án szereztem, úgyhogy ennyit arról ki a fogyatékos ! A másik az, hogy fogjátok fel, nem az az egészséges étkezés, hogy megvásárolsz minden olcsón a családodnak, mert az ételek tele vannak, állományjavítókka, térfogatnövelőkkel, mesterséges édesítőszerekkel, mesterséges íznövelőkkel, tartósítószerrel stb


A gyümölcsöt is még éretlen zőld állapotban szedik le és te így eszed meg, hogy az az utazás közben ért meg, szerinted égészséges lesz ? Kapcs vitamint, nyomelemet ? Elásulom NEM !


Hacsak tabletta formájában nem veszel magadhoz mindennap egyet, semmiféle egészségvédő hatásod sem lesz, elkapsz mindent, daganat, rák, ezért van ilyen sok rákos !


A teblettában a közhiedelemmel ellentétben NINCSEN MÉRGEZŐ ANYAG ! a csomósodást gátló mg sztearin átmegy a szervezeten, meg sem érzi olyan kicsi tablettából nehéz mérgezni a szervezetet, a kaják a szójával dúsított felvágott stb, na az már mérgez : eltömíti a nyirokcsatornát, butulást okoz a szója révén stb


A zsírégetőben májvédő liotróp anyagok vannak, melyek oldhatóbb állapotban tartják a koleszterint pl inozit, kolin van benne zsíanyagcsere gyorsító cink, króm, biotin stb stb eezek kellenek a tisztításhoz, a szervezet méregenyagainak eltávolításához, elégéetéséhez


Ezek után, kérdezem, hátha megértettétek (csak reménykedek) milyen zsírégetőt ajánlotok a szervezet méregtelenítésére?

2014. aug. 31. 17:43
 13/22 anonim ***** válasza:
Csak szajkózni tudsz, és nem tudod, mi az igazi méregtelenítés. Ha tartasz egy léböjt kúrát, na az méregtelenítés. Minden tabletta mesterségesen előállított anyag, méregtelítésre alkalmatlan.
2014. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

tudod kinek a főztjét moslékozd le...olcsó étel nem moslékot jelent, némi utánajárással és hozzáértéssel kevés pénzből is lehet jól főzni - nem mellesleg nem zabálni kell, hanem normál adagokat enni


az ilyen tudálékos, mindenre kifogást kereső emberekkel meg tele van a hócipőm

2014. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egészséges szervezetnek egészséges étrend mellett nincs szüksége étrend kiegészítőkre. Vizsgáltasd ki, mi lehet az oka az elnehezülésnek. De legalább az étkezésedet vizsgáld felül. Mennyi idős vagy, hogy emésztési problémáid vannak?
2014. szept. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Super fat burner
2014. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"nem tudod, mi az igazi méregtelenítés"


Nem az, hogy olcsó kajákat észtek állandóan étrendkiegészítők nélkül ! Az megbetegítő átlagos magyar étkezésnek hívják, aminek eredménye az emberek jelenlegi drámai egészségi állapota :-P Az igazságot el kell mondani.


"Ha tartasz egy léböjt kúrát, na az méregtelenítés"


Az a baj, hogy ez nem pucoolja ki a zsírokat, mérgeket nagy mennyiségben, viszont a gyümölcscukor kimossa az agy számára jól használható anyagokat, ezért hosszú távon csak ezt használni nem lehet


"tudod kinek a főztjét moslékozd le...olcsó étel nem moslékot jelent, némi utánajárással és hozzáértéssel kevés pénzből is lehet jól főzni - nem mellesleg nem zabálni kell, hanem normál adagokat enni "


Csak azt lehet lemoslékozni, ami moslék. Azaz értékes tápanyagokat nem tartalmaz. Elhiszem, hogy lehet olcsó kajákat enni, annyira hogy életben maradjon az ember, mert zsírokat, cukrokat bőségesen tartalmaz, de olyan létfontosságú vitaminokat, ásványi anyagokat nem tartalmaz, így egészségmegőrzésre alkalmatlan ! -.-


"az ilyen tudálékos, mindenre kifogást kereső emberekkel meg tele van a hócipőm"


Talán neked vannak régi, elavúlt ismereteid, nem gondolod!?


"Egészséges szervezetnek egészséges étrend mellett nincs szüksége étrend kiegészítőkre"


Pont hogy ez HAMIS ! Ezt nem értik az emberek zöme. Ha mindenből ami szükséges, be akarod vinni azt a mennyiséget ami kell, elhíznál tőle, mert kb 25 kg napi alma kellene csak a C vitamin, mg, Ca beviteléhez ! Eszel napi 10 db hikoridiot? Szelénbevitel napi adagja :-P


Havi 250 ezernél kezdődnek ha ételekből akarnánk beszedni + elhíznánk, ami újabb betegséget eredményezne


"Super fat burner"

Ok. Miért éppen ezt ajánlod? Majd kipróbálom, köszi az egyetlen értelmes választ :-D

2014. szept. 6. 17:37
 18/22 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem lehet egy termékkel válaszolni, hazudnék ha ezt meg azt ajánlgatnám neked. De ettől még fogok ajánlani. Előtte viszont teszek egy kis kitérőt. Egyrészt egyetértek veled másrészt nem.

Most csak leírom a véleményemet a saját nézőpontomból.

A zsírégetés és a méregtelenítés egy jóval összetettebb dolog annál hogy ezt pár bogyóval, vitaminnal vagy zsírégetővel megoldjuk. Ez nem így működik.


Táplálkozás: ettől függ minden méregtelenítés, fogyás. Lehet jól fogyni és lelet rosszul. Amikor jól fogysz, zsírból sokat izomból pedig keveset veszítesz. A rossz ennek az ellenkezője. A kaja minősége és mennyisége számít, ez tovább bontva a makró és mikró elemek aránya. Fehérje, CH, zsír, vitaminok, ásványanyagok enzimek. Első hogy ezt kell helyretenni.

Te döntöd el mit veszel, eszel és azt is hogy mikor. Csak tőled függ.


Tovább építve a rendszert, tiszta só és szűrt tiszta víz. Himalája só, patikasó, viztisztító. A viztisztítót 16 ezerért vettem. Itt érkeztünk el ahhoz a ponthoz hogy lecsökkentettük a bevitt mérgeket. A szervezetnek máris kevesebb a dolga, kevesebb méreggel kell elbánnia. Több energia marad. Ez is csak tőled függ hogy idáig eljutsz és nem kell százezreket keresni ehhez. Csak megnézni mire adod ki a pénzt.


Ez az alap. Innen érdemes még fokozni a dolgot. Rendszeres kimondottan zsírégetésre kihegyezett edzésterv. Aerob edzés ez pont erre van. 40-60 perc tempós gyaloglás hogy a pulzus 130 alatt maradjon. Ez az a tartomány amikor levegőkapkodás nélkül tudsz válaszolni ha kérdeznek. De a szobabicikli vagy a futópad is teljesen jó. Edzés nélkül nincs szép fogyás/zsírégetés. Erre időt kell szánni. És persze a pihenés a következő.


Chlorella alga pl, nagyon király méregtelenítő. Multivitaminból én mindig olyat veszek ami tasakos és 30 adag. Emellé még megy napi 3-5000 mg C-vitamin, olcsón veszem poralakba. Zsírégetéshez elsősorban a szálkásító étrend a király, aztán jöhet L-Karnitin, lenmagolaj, zöld tea de nem a filteres. Összefoglalva ha jó az étrend, van mellette hatékony edzés, tiszta víz, pihenés és multivitamin. Semmilyen étrend-kiegészítőre sincs szükség.


A méregtelenítés témáját a csillagos égig lehetne fokozni a szaunától kezdve a gyógyteáig a légzésen át egész a meditációig. De nem akarom feszegetni ezt a témát mert már így is egy kisregényt írtam :)

2014. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"A kérdésedre nem lehet egy termékkel válaszolni, hazudnék ha ezt meg azt ajánlgatnám neked..."


Kösz, tudom, ismerem nagyvonalakban ezeket és nyitott vagyok az ötletekre.


"A kaja minősége és mennyisége számít"


Tudom és lehetőségekhez mérten a legjobbat próbálom enni, de ez magyarországon nem lehetséges.


" A viztisztítót 16 ezerért vettem. Itt érkeztünk el ahhoz a ponthoz hogy lecsökkentettük a bevitt mérgeket. "


Én ezzel nem értek egyet. A víztisztító az MLM-es átverés terméke. Semmi szükség Bp-en ilyenre. Vidéken bizonyos helyeken elfogadom hogy használata kívánatos, de ÁNTSZ által bevizsgált helyeken értelmetlen. Mutatnak egy demonstrációt melyben a vasat kicspatják a vízből, amelyre szüksége van a szervezetnek, ez átverés.


" Rendszeres kimondottan zsírégetésre kihegyezett edzésterv. Aerob edzés ez pont erre van. 40-60 perc tempós gyaloglás hogy a pulzus 130 alatt maradjon"


Próbálkozok mozogni, keveset de nem edzek sajnos, ez a lehetőség kilőve


"Chlorella alga pl, nagyon király méregtelenítő"


Használom sajnos nem sok eredményét érzem :S


"Multivitaminból én mindig olyat veszek ami tasakos és 30 adag. Emellé még megy napi 3-5000 mg C-vitamin, olcsón veszem poralakba."


Centrumot használok ami orvosilag az egyetlen bevizsgált termék és liposzómális C vitamint, ami 100%-ban felszívódó a legjobban hasznosuló C vitamin bioflavonoidekkel


Mégis azt érzem, hogy ez kevés :/

2014. szept. 7. 14:04
 20/22 anonim ***** válasza:

Több sebből vérzik az ahogyan hozzáállsz ehhez az egészhez. Nincs még meg a tudásod ahhoz hogy hatékonyan tudj zsírt égetni. Ugyanakkor magas az egód a látóköröd szűk a vitatkozás nagyon jól megy, viszont zéró eredményt tudsz felmutatni. Nem nekem, saját magadnak.


Te az az ember vagy akire nem érdemes egy percet sem pazarolni. Tehát nem is teszem. Ennek fényében pedig pláne.

"Próbálkozok mozogni, keveset de nem edzek sajnos, ez a lehetőség kilőve "

2014. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!