Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ugye nem okoz hányást az Adipex?

Ugye nem okoz hányást az Adipex?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a hányástól!
2014. szept. 3. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Kezdjük ott, hogy minek akarsz szedni Adipexet?
2014. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hogy segítsen az első hónapban a fogyókúrámban. Csak 1 hónapig tervezem szedni, aztán áttérek valami paleolit étrendre.

De már bevettem, szóval valaki nyugtasson meg, hogy nem lesz hányingerem :D

2014. szept. 3. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Dobd ki az Adipexet, hagyd abba a fogyókúrát, és étkezz egészségesen, változtass életmódot.
2014. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Tudtommal csak kiszáradást, keringési zavarokat, migrént, pszichés bajokat, vérnyomásproblémákat, légzési zavarokat, függőséget és halált okoz.


Valamiért csak betiltották.

2014. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

utolsó, mutasd már meg, hol olvastad, hogy betiltották???

Nem, nem tiltották be, egyszerűen itthon még nincs engedélyezve, de a környező országokban simán kiválthatod receptre a patikában.


Nem okoz hányást, csak annyit egyél, amit kívánsz, ha többet eszel, lehet hányingered (nekem alapból szokott lenni, ha többet eszem, mint amennyit kívánok).


A betiltáshoz annyit, hogy 20 éve valóban visszahívták, és egy gyengébb változatot hoztak ki, azóta (ha RENDESEN szedik), semmi probléma nincs vele.


Akiknél valami baj volt, ott általában vagy alapból magas volt a vérnyomás (végülis minek figyelembe venni, mi van írva a gyógyszerre), vagy kiderült, hogy két hétig szedte a napi egyet, de annyira bevált nála, hogy gondolta, begyorsítja a folyamatot, és beszed 2-3db-ot. Csak erről mélyen hallgatni szoktak a fórumokon, és csak a "kórházba kerültem" részt mesélik el.


Az első napokban lehet enyhe fejfájás, a szájszárazság viszont folyamatos, de ez nem is baj, legalább megvan a kellő folyadékmennyiség.


Én 2 hónap alatt anno 13kilót fogytam, amit 2 évig tartottam, államvizsgakor jött vissza. Most május óta sportolok és figyelek a kajára, és eddig 4db kilót sikerült leadni... szóval nálam hatásos volt. Persze az sem mindegy, hogy valami összetrutymákolt sz@rt vesztek, vagy az eredetit, ugye...

2014. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elolvastam róla mindent, de nem nagyon izgat. 4 napja szedem, nem hánytam tőle egyáltalán, csak nem vagyok éhes. Egyedül a pulzusom volt magas, de ma már az sem. Szóval semmi bajom.
2014. szept. 6. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

még komolyan is vettem volna a linkjeidet, míg be nem lőttél egy feminásat...


lehet, hogy ilyen mellékhatásai vannak (bár kétlem...), de a túlsúlynak viszont sokkal alaposabban bizonyított, és károsabb hatása van...

és inkább legyen bajom boldog vékonyként, mint kövérként... (de még mindig tartom, hogy ha BETARTVA AZ UTASÍTÁSOKAT alkalmazzák, semmi baj nem lesz belőle...)

2014. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
hold_viola1, az első link FDA-s, ami hivatalos szerv, szóval komolyan vehető szerintem. Nyilván kiadta a feminásat is a keresésnél, így került bele.
2014. szept. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

én ott se olvastam, hogy BE VAN TILTVA...


ezt így nem írják sehol


de nem vitatkozom, senkinek se kötelező szedni, aki meg szedi, annak magánügye

2014. szept. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!