Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyi kalóriát éghet kb egy...

Mennyi kalóriát éghet kb egy ananásztabletta?

Figyelt kérdés
tudom, hogy sokan nem hisznek benne, de ebben tényleg ananász van és még pár ilyen negatív kalóriás "fogyasztócucc". kb 50-52 kg vagyok, és a VitaSlim-féle tablettát használom

2014. okt. 7. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kislyányom, tanulsz vagy tanultál te biológiát meg egyéb természettudományokat ?? Az is le van írva az idézett oldalon, hogy ...A negatív kalóriának nincs megalapozott tudományos háttere....


Tudod te egyáltalán ,mit jelent az emésztés, maga ??? A szervezet nem olyan, hogy nekimegy mindennek, ami belekerült és töri-zúzza, kerül, amibe kerül... Az emésztő enzimek vagy le tudják bontani, vagy nem. A bélbaktériumok által termelt enzimek vagy le tudják bontani, vagy nem. Nem erőlködik ott benn semmi sem, hogy mégis csak lebontsa. Az ananásztablettában a hülyeség a fő hatóanyag, amellett lehet benne kevés működőképes bromelin nevű fehérjebontó enzim, de annak egy emberi szrvezetben biztosan nincs semmiféle hatása. Az egyetlen hatás a placebo hatás. Azaz, ha hiszel benne, akkor az esetek kb. 20%-ában hat. De ugyanannyira hat, mint az az útféli keresztnél az éjféli harangozásnál szedett csipkebogyó.

2014. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne álljunk szóba vele, ismeritek a mondást a hülyékről meg a rutinjukról... :D
2014. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
:)
2014. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!