Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van itt olyan aki koplalással...

Van itt olyan aki koplalással fogyott? Ha igen mennyi ido alatt? Mennyi kaloriát ettél meg egy nap? Mit ettél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kiváncsi az olyan válaszolókra akik ellenzik a koplalást koszi:)
2013. febr. 15. 23:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
1-1,5 honap alatt kb 8 kg. 56-rol 48-ra. 47 volt a padlo.
2013. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Én nem ellenzem a koplalást (az unintelligens emberek természetes kiválasztódása egy mindmáig tartó folyamat, de annyi gyógyszer van már manapság hogy túl sok embert megmentenek.. a koplalás hatásai viszont kizárják a szaporodást, így én tulajdonképpen pártolom!).


Tehát, most más hogy úgy érzem feljogosítottam magam az írásra..


Nincs olyan aki koplalással fogyott. A szélsőséges tápanyagmegvonás súlyvesztést okoz, nem zsírvesztést. Hagyományos értelmezés szerint a fogyás zsírtömeg csökkenés, hiszen az amputált lábú emberre sem mondjuk azt, hogy fogyott 8 kilót.

2013. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én sokszor kényszerültem koplalásra, de egy grammot sem fogytam vele. A szervezet nem úgy működik, mint egy edény, hogy annyi a súly, amennyit beleteszel illetve elvonsz tőle.

Ha meg már a bevitt súlyt nézzük, folyadékból az étel többszörösét visszük be, akkor már avval lehet jobban trükközni - de csak átmenetileg. Pl. szépségverseny előtt szokták ezt alkalmazni.

2013. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
45%

igen, volt hogy koplaltam, mert annyira rosszul éreztem magam, hogy napokig nem ment le egy falat sem. és egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt írta, természetes kiválasztódás...

igen, lehet fogyni vele, de inkább lennék 200kg-os, azzal kevésbé ártanék magamnak.

igen, még egyszer, fogyhatsz vele, már ha az a szándékod, hogy elmenjen minden erőd, mert ugye ilyenkor szépen "megeszi" a szervezet a saját izmait, ha megfelel, nyugodtan.

egyébként 3kg volt a három nap alatt és soha többé koplalás.

2013. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
22%
lehet vele jol fogyni, de olyan leszel mint egy leeresztett tejeszacskó :D a feszes fogyásnak is van gyors módja, de ha koplalni akarsz akkor koplalj barom . . .
2013. febr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
A koplalásnak zabálás lesz a vége, aztán meg még talán hányás is.... választhatsz, hogy úgy élsz, mint egy rákos beteg vagy megemeled a segged és elkezdesz edzeni és helyesen táplálkozni!
2013. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Marci024 válasza:
Szia! Egyszer nagyon megviselt egy szakítás. Szerettem a lányt. Nekiálltam piálni. Rengeteget vedeltem. étvágyam meg nem volt, mert mindig másnapos voltam. :) Egy nyár alatt ledobtam 15 kilót. :D
2013. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szia! egyszer én is a piától fogytam :D 1 hétig alig ettem, mert minden este berúgtam, ezért nappal nem volt étvágyam, meg reggel másnapos gyomorra nem is mertem enni semmit, így fogytam 2,5 kilót egy hét alatt :)
2013. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
15 évesen 68ról 60ra nemtudom mennyi idő alatt kb 2-3 hét szerintem nemtudom. utána visszahiztam 68ra:) most kemény edzéssel és diétával 61 vagyok 2,5 hónap alatt. Nagyon nehéz visszaszedni az izmot amit lefogytam koplalassal. az izom adja az alakod. a kerek feneket, a formás lábakat. a lapos hasat. ha olyan szerencsétlenek, nagycsborosek es plottedtek akartok lenni mint en akkor hajrá:) de én se hittem el h nem a mérleg kijelzojen lévő szám számít:D 18/L
2016. márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!