Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Én most kezdtem el szedni a...

Én most kezdtem el szedni a Pai You Guo zsírégető kínai italport, persze még az elején vagyok, és akik meséltek nekem erről a fogyókúrás módszerrről, azoknak elég jól bevált. Bár mellékhatásokat nem észleltem. Írjatok! Mennyire bizhatok benne?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én csak jókat írhatok róla! Én eddig 6 kilót fogytam tőle. Viszont nekem is lenne egy kérdésem! Sajnos nekem elfogyott, és ahol eddig vettem már egy ideje nincs. Megkérdezhetem, hogy Te hol vetted/veszed? Én pesti vagyok! Ha nem gond, írdd meg kérlek! Köszi előre is!

2010. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, és nekem annyira nem jött be. Bár mellékhatások nekem se voltak. De pl. estére mindig megéheztem. Pedig pont akkor nem kellett volna. Rengeteget ittam rá, de én igazából előtt is megittam min. 3 liter folyadékot. Szóval én megittam egy 9-eset, de aztán abbahagytam. Mondjuk én nem is csak ettől vártam a fogyást, inkább ráségítésnek akartam a diétámra.
2010. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 baranyi kálmanné ***** válasza:
Szia én is szeretném tudni, hol lehet be szerezni.
2010. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is bejött, de én a kapszulát szedtem, egyébként a teszveszen meg vaterán szokott lenni, onnan rendeltem én is. Sok sikert!
2010. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]

most is van!:)

2010. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasz, úgy tudom, betiltották. Helyette tabletta vagy kapszula nem tudom, kb3300 ft REDUCE WEIGHT lett. /ezt a bioboltos mondta, ahová vásárolni járok/
2010. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!