Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan működnek a fogyasztósze...

Hogyan működnek a fogyasztószerek?

Figyelt kérdés

sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogy amikor olvasom egy fogyasztószer leírását milyen működésben higgyek? Vagyis hogyan kell működnie egy fogyasztószernek? Mi történik azután, hogy lenyelem, hogyan szedi le rólam a zsírt? Mit csinál pontosan a zsírral?

köszi!


2014. dec. 1. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Működik az, csak nem azok után ahogyan lenyelted, hanem azok előtt, mielőtt megvennéd. Ahogy kifizetted, abban a percben jelentősen vékonyabb lesz a pénztárcád!!!


Amikor én a cigiről akartam leszokni, és megvettem drága pénzen a gyógyszertárban a leszokást segítő tablettát: használati útmutatót azzal kezdte: "Ne gyújts rá!!!"


Őrült, ha ezt meg tudtam volna tenni, nincs szükségem a csoda-pirulára!!


Szóval:

- felnőtt tányér helyett használj gyerektányért, és abból egyél, de ne naponta 2x, hanem lehetőleg naponta 5x, és alkalmanként kevesebbet, mint eddig

- kerüld a kenyér és tésztaféléket, az édes-habos süteményeket, a cukrot, a bolti üdítőt, a mekis-kajákat, a nehéz, fűszeres ételeket. Helyette a fehér-húsok (baromfi-hal), több zöldség-gyümölcs

- napi 1,5-2,0 liter víz

- napi rendszeres testmozgás, kerékpár, futás, szoba-bicikli, aerobik, amit tudsz


Csak kezdd el, csináld rendszeresen, és nem lesz szükséged semmiféle csoda-pirulákra, és hasonlókra!

2014. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
na akkor most megválaszolom ténylegesen a kérdést. ezek gyakran elveszik az étvágyad és nem is jut eszedbe olyan gyakran a kajálás, és mivel keveset eszel, mint előtte, ezért lefogysz.
2014. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen csak mivel kevesebb eszik, nem viszi be a szükséges mennyiséget az anyagcsere lelassul és a szervezet átáll raktározó üzemmódra. Zsírból egy dekát nem fog fogyni csak izomból. Ja meg a víz fog még lemenni. Aztán szépen minden duplán visszajön. Szóval egyáltalán nincs értelme ezeknek a szereknek.
2014. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Semmit nem érnek, azt kell, hogy mondjam. Nem saját tapasztalat de végig kísértem ismerősöm ahogy ő szedte ezeket a szemeteket. Körülbelül egy hónapon keresztül ivott valami fogyasztó shaket, ami mellett alig vihetett be szilárd ételt!!!! Mi lett az eredmény? Talán elmondhatja, hogy az 1 hónap alatt lefogyott 1 kilót. Hát hurrá! (Megjegyzendő, hogy ettől várta a csodát, szóval a mozgás az nem szerepelt a teendők között)
2014. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy nem léteznek és más okai vannak annak, hogy ennyi a kövér. Vannak olyan anyagok, amik használnak, a hatásmechanizmusuk: csökkentik az étvágyat és növelik a testhőmérsékletet, ezáltal gyorsítják az anyagcserét. Úgy hívják őket, hogy stimulánsok, utána lehet nézni. Viszont vannak kisebb, nagyobb problémák velük, például: egy részük illegális (kokain, speed, extasy), vannak mellékhatásaik (akár szívmegállás). Léteznek olyan legális stimulánsok is. Sőt, még a nagyon okos vegyészek rájötek, ha egy kicsit módosítanak az illegális vegyületen, akkor legálisat kapnak. Ezt a köztudatban designer drogoknak nevezzük (nem mind legálsi, nem tudhatod mi van benne).
2014. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!