Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki cigarettázik, az tényleg...

Aki cigarettázik, az tényleg lefogy?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy a nikotin,vagy alapból a cigaretta miatt az ember nem kívánja annyira az étkezéseket,stb..Ez tényleg igaz?

2015. jan. 22. 17:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez nem igaz. Én 10 éve dohányzom, és túlsúlyos vagyok, most kezdtem a diétát.
2015. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 cukikutyus ***** válasza:
Én mindig fogytam a dohányzástól,és amikor leszoktam,akkor híztam meg,tehát nálam ez így volt,de én is ismerek túlsúlyos dohányosokat,úgyhogy ez szerintem szervezettől függ...
2015. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én pont inkább éhesebb leszek...
2015. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akár csak az utcán lásd meg a nagyon kövér dohányosokat (Közülük pont ilyen megfontolásbol szoktak rá.) és higyj a szemednek! (Le nem fogytak csak büdösebbek lettek.)
2015. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem függ ösze a kettő. Max. akkor fog biztosan lefogyni egy dohányos, ha rákos lesz és kapja a kemót...
2015. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg ne próbálj rászokni a cigire!Nagyon ostoba indok lenne a fogyás!
2015. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a tévhit abból ered, hogy sokan meghíznak a leszokás után. Ennek viszont nem az az oka, hogy eddig a cigi fogyasztotta őket, hanem az orális fixáció, vagyis megszokta a delikvens, hogy valami van a szájában, s ezt most kajával/rágcsával pótolja.
2015. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 cukikutyus ***** válasza:
0%
Én már régóta dohányzom kisebb-nagyobb kihagyásokkal,de sosem voltam igazi "nagy bagós". Aktív dohányos korszakomban napi 5 szál volt az adagom,most napi 1-2,és lehet,hogy vicces,de amikor teljesen abbahagytam,közel 80 kilóra híztam,és nem a sok nassolástól,hanem az állandó fáradtságtól,folyton csak aludtam,aludtam...és nem mozogtam,ez hízlalt igazán.Ha dohányzom,akkor max.68 kg vagyok ,élénkebb vagyok,jobb az emésztésem is,és tényleg napi 1-2 szál,és az szinten tart :-) és kis mértékben semmi sem káros,ezért szerintem ennyi adag káros anyagot akkor is belélegzek,ha Budapest belvárosán végigsétálok. Időszakonként leszoktam róla,azért mert besokalltam tőle (ettől a kevéstől is),és szünetet kellett tartanom,de mindig betegebb lettem az úgynevezett "egészséges életmódtól".De ez csak az én tapasztalatom,lehet,hogy másnak más válik be...
2015. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha van 10 perc szüneted amit kajálás helyett inkább cigizéssel töltesz akkor igen.

Én 2X fogytam le látványosan, mindkétszer akkor amikor a cigit is letettem.

Mert: méregtelenítés kell hozzá, ami cigi mellett nem nagyon megy, + sport, amit megint nem bírsz, ha cigizel.

2015. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!