Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek milyen plusz kapszula,...

Kinek milyen plusz kapszula, "gyógyszer", tea vált be? Mit ajánlotok? Ördögnyelv esetleg?

Figyelt kérdés

10kg-tól kell megszabadulnom minimum. 3kg utàn megakadtam jelenleg...

Pedig napi 3x eszek egy tànyèr (kisebb) kajàt elosztva, nagyrèszt tojàst ès zöldsèget. Naponta 60 perc szobabiciklizek. Sajnos több nem megy mert egyedül vagyok egy 10hónapos örökmozgóvel, mèg 2hónapig nincs itthon a fèrjem, nem tudom kire bízni...

A vízfogyasztàsom nagyon kevès napi fèl liter ezen próbàlok most vàltoz4atani....

Gondoltam kell egy kis löket szóval mit ajànlotok?


2015. febr. 10. 14:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, fogok többet erős edzès is csinàlni, csak a gyógytornàsz màrciusban fogad, mert a terhessèg alatt szètvàltak az egyenes hasizmaim, pluszban szakadt is 2 helyen a hasizom. Addig azt mondta a doki futhatok , amit el is kezdtem de 2 hèt alatt nagyon megfàjdult a tèrdem, vagy bicikli így maradt ez....
2015. febr. 10. 18:54
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
Irigy kutyák!!
2015. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%
Az eszedre egészen biztos, hogy nincs okunk irigykedni.
2015. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok. Nem csak hiszem,hogy lefogyok,már túl vagyok rajta! 30 kilót fogytam másfél év alatt.

Elhiszem hogy nektek ez lehetetlen,mert lusta disznók vagytok!

2015. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

szerinted más nem tud lefogyni, csak te? :DDDD

ne röhögtess már...

2015. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A 8-as hsz-nak írtam te ökör!!
2015. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
látom, nem csak súlyban fogytál ;)
2015. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
42%
én a Hoodia-t szedem, azzal végre le tudtam fogyni. Nekem is problémát jelentett, hogy nagyon keveset ittam, és sokat ettem. viszont most megvan a napi 3 liter(mindig citrommal iszom a vizet, hiszen méregtelenít, segít a fogyásban az is:)). étkezésre úgy ahogy odafigyelek, de a hoodia kiválóan megteszi a hatását! elégedett vagyok vele!
2015. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nekem is a hoodia segített, pedig kipróbáltam már egy jó pár trükköt/tanácsot kipróbáltam, megfogadtam, de semmi.
2015. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
4-es! Nyugi! :D Embertől függ, ki mitől fogy. Valaki lefogy biciklizéstől, valaki nem.. a szobabicikli valakinél csak az izomzatot növeli , valaki ezek szerint fogy 30 kg,, Én a helyedben nem ennék tojást, zöldség és gyümölcs, viszont tényleg sok víz, de fontos hogy ne egyszerre. Napi 1,5 liter, de félóránként 3-4 korty, ahogy jól esik.
2015. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!