Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Segitenetek nekem?

Segitenetek nekem?

Figyelt kérdés

Az lenne a problemam hogy kb 15-20 kg folosleg van rajtam....

Es ugy dontottem hogy holnaptol megyek konditeremben!

De hogy ne menjen el tolle a kedvem a dieta melett ha szednek valami zsiregetot akkor gondolom hamarabb le tudnam adni azt a folosleget....?


2015. márc. 15. 21:31
 1/5 anonim válasza:
Attol fugg milyen a szervezeted. Van akinek a tablettak nelkul bomba alakja van, de van akinek meg azzal se. Szerintem probald ki a kondit es ha nagyon nem vagy elegedett csak akkor vedd be azokat a tablettakat, amugy meg folosleges lenne.
2015. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

kezdőként felesleges.

a zsírégető valójában energizáló,telerakva koffeinnel.

most a te kezdő és edzetlen testeden,gyenge ízületeiden mit energizáljon?

majd ha már edzel egy éve akkor bevetheted,de addig értelmetlen és nem származna előnyöd abból,hogy felkészületlen szervezettel túledzed magad.

költsd a pénzed vitaminra,fehérjére,omega 3ra azok legalább hasznosak.

2015. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én nem zsírégetőt szedek, hanem étvágycsökkentőt, mert világ életembe sokat ettem, és a hormonális változásoknak köszönhetően ez meg is látszódott egy idő után. aztán javasolta nekem egy ismerösöm a meizitangot, és azóta avval fogyok.
2015. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a hormonális változásoknak köszönhetően:))) nem a kalóriaplusznak köszönhetően...
2015. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 87nexus válasza:

Szia.

A diéta elején felesleges zsirégetőhöz nyúlnod. Főleg nem termogenikushoz. Azt javaslom azt tartogasd a nehezebb időkre, mondjuk 12-14 hét mulva,mikor már nehezebben megy a dolog. Az elején megfelelő kajával,és edzéssel szaladni fog le rólad a zsír. Aztán pár hét múlva L karnitinnel próbálkozhatsz. Az nem stimulál, edzés előtt szedd be,testsúlytól függőn 2-3g az adagja.


Persze minden zsírégető csak akkor hat(ad pár % pluszt) ha mellette a kajád rendben van... Ugye az rendben van? :D

2015. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!