Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok mondani olyan fogyasz...

Tudnátok mondani olyan fogyasztó teákat/kapszulakat amik nem kerülnek egy vagyonba, mégis használnak?

Figyelt kérdés

Tudom egészséges ételeket kell enni és mozogni, de ez semmit nem használ.

Csokit, sutit, chipset szinte nem is eszek, nagyon sok gyümölcsöt eszek es napi 2-3liter vizet is iszok. Mégsem fogytam semmit. Mozogni is elég sokat szoktam táncolok és van hogy kondizok is.

Ezért szeretnék kipróbálni ilyen "csodaszereket".

Tudnatok nekem néhányat ajánlani?

Előre is köszönöm!



2015. ápr. 30. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik fogyasztó tea/kapszula használ a gyártónak és kereskedőnek !
2015. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kapszulák előtt (mellett) azért diéta idejére hagyd el a cukorevést (gyümölcs) és a glutént, tejfehérjéket.


Hogy ezek mellett milyen a makrotápanyag beviteled, azt úgy kellene kitalálni, hogy fogyni tudj. Makrotápanyag arány, összkalória. Ez a kettő számít még egészséges ételek mellett is. Persze egészségesebb ételekkel könnyebb jóllakni, kevesebbet enni, jobb mellette a zsírégetés, anyagcsere.


De kiegészítőt én nem tudok ajánlani. Régóta foglalkozom táplálkozással, edzéssel, de valódi, fogyást segítő készítményt még sosem láttam. Amik működnek azok egyedül az étvágycsökkentők. De ezek meg elvi szinten rosszak (nem koplalni kell, hanem normális ételeket enni)

2015. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Márpedig használ, persze kalóriadeficittel.

A nagyon sok gyümölcs azért nem a legcélszerűbb fogyáskor (lehet, hogy van, akinek igen, nem tudom, de azért egyszerű, gyors cukrokból enni sokat nem a helyes iránynak látszik. bár nem tudom, mennyi a nagyon sok Neked).


Nincs csodaszer. Bizonyára van, ami hat egy icipicit, de a döntő szó az étkezésen és mozgáson van...

2015. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lábam az tiszta izom vastag es ronda. A hasomon viszont annál több a felesleg..

Bármit eszek az hasra jon vissza.

Több sportot nem tudok mar beiktatni, igyis alig van idom. Enni viszont akkor mit lenne celszerubb,ha nem gyümölcs?

2015. máj. 5. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Én zöldség és húspárti vagyok (alacsony ch bevitel, alacsony, stabil inzulinszint -> kevés zsírraktározás, jó zsírégetés)


De igazából azt kell enni, ami neked jó. Azért az emberek többségének nem szokott bejönni a búzás, tejtermékes, szénhidrátdús étkezés.

2015. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint bejön mert finom (függőséget okoz) és relative olcsó, egyszerű, egészségileg nem jön be.
2015. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AnnaKiraly válasza:
Én egy saját magam által kialakított diétát követek, úgy mondanám, hogy mixelem a 90 napos diéta néhány alapelvét meg a paleot, persze ezt is módosításokkal.
2015. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!