Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használt e már valaki Forskoli...

Használt e már valaki Forskolin nevü fogyókúrás kapszulát? Mennyire hatásos? Érvényesitette-e valaki a pénzvisszafizetési garanciát?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 09:14
 1/3 anonim válasza:
Szia!Bár nincs tapasztalatom,de kérlek,olvasd el,amit leírtam...1,5 héttel ezelőtt én is gondolkodtam azon,hogy kipróbálom,regisztráltam is az oldalon,de szerencsére időben észbe kaptam,szóval meg sem rendeltem.Erre még aznap kaptam egy e-mailt,hogy köszönik megrendelésem,a csomagot átadták a Futárszolgálatnak stb. stb...Rögtön válaszoltam is rá,hogy én semmilyen megrendelést nem adtam le,legyenek szívesek utána nézni és törölni az állítólagos megrendelésemet,mert nem fogok semmit átvenni.Erre írták,hogy megrendelésemet(?)és regisztrációmat törölték a rendszerből.Erre majdnem éjfélkor kapok egy sms-t,hogy másnap kézbesítenek egy csomagot 13.500 Ft utánvéttel.???Úgyhogy másnap vártam a postakocsit,és mondtam a postásnak,hogy nem veszem át.Ráírta,hogy nem fogadtam el és aláírtam.Aztán a postás megnézte a feladót és csak Ennyit mondott:"Jaaa,ezekre sok panasz van,nagyon sok csomagot viszünk vissza!".Úgyhogy ennyit erről!Mit képzelnek,hogy reg. alapján dolgoznak fel megrendeléseket!?Jah,és elkezdtek megint hívogatni.Most is hívtak,csak nem veszem fel,vagy pedig kinyomom.Szóval csak óvatosan!Nekem gyanús az egész.Ne haragudj,hogy ilyen hosszúra sikerült a kommentem.Üdv,E.
2015. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még valami...Ezek után a pénz visszafizetési garanciában is kételkedem.
2015. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gabbbby válasza:
...én is néztem ezt a terméket, a reklám alatt az összes pozitív hozzászólóból szúrópróba szerűen megnéztem 6-ot, egyik se létezik azzal a fotóval és névvel a Facebookon.., aki ezt elhiszi, hogy 7 nap alatt 7 kilót lehet leadni ezzel a termékkel, az vegye meg! :D Egyébként ott van kis betűvel, hogy edzés és diéta mellett kell használni, akkor meg minek...
2016. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!