Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Honnan tudok eredeti adipexet...

Honnan tudok eredeti adipexet rendelni?

Figyelt kérdés
Illetve az itthoni háziorvosom fel tudja írni, kint meg ki tudom azzal váltani?

2015. máj. 4. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt még nem tiltották be?
2015. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
szia, Magyarországon valóban nincs forgalomban, de ettől nem tiltották be:) Nekem nagyon bevált, kezdő löketnek teljesen jó 10 szem 7 kiló:) írj privit és írom, hogy honnan.ű
2015. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
décsi mónitól lehet eredetit venni, nem tudom, hogy forgalmazza-e még
2015. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
18%
Gratulálok!!! Szedjétek!!! Minthogy kicsit vigyáznátok a kajákkal és megmozdítanátok magatokat!!! + barátnőm is szedte mert hú milyen jó lesz! Kettő eredetit szedett 1 nem. Mind 3 komoly gondokkal küzd kb 15-20 szemtől. Olyannyira hogy az egyikük szívroham vitte el 23 évesen, a másik veseproblémval küzd az állandó vizelés miatt, harmadikójuk meg szimplán ráfüggött, és nem állt le csak mikor már olyan volt mint 1 anorexiás és remegett a gyengeségtől!!!! Én 1 szemt vettem be... rosszabb mint a speed. Szét***ssza a szívet! Nagyon ellenzem, Kérlek válasszatok más megoldást :( :(
2015. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, én innen rendeltem, és nekem semmi problémám nem volt vele. [link]
2015. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
.. Köszi. :)
2015. dec. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!