Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nem akarok gyorsan fogyni,...

Nem akarok gyorsan fogyni, nem sietek sehová, csak már nagyon régen szeretnék egy pár kilót leadni. Ismertek valamilyen jó módszert?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nem vagyok egy kitartó típus+imádom az édességeket:)kb.már 15éves korom óta szeretnék fogyni és most vagyok 19.Az elején mások szerint nem volt szükségem a fogyásra,de most mintha már észre venném a tekintetekből,h ez bizony már nem így van.Szerintem pont azért fajultak idáig a dolgok,mert fogyni akartam.Mindig elhatározom,h majd hétfőn,aztán meg elsején...de a végén mindig az van,hogy tele zabálom magamat.Sportolni utálok,de azért rá szoktam magamat venni,csak nem rendszeresen és a lényeg ez lenne.Most,hogy érettségi előtt állok nem akarok koplalni ,jah és 1általán nem is tudok.Meg kéne találnom a középutat,normálisan enni és rendszeresen mozogni,de képtelen vagyok rá.Nem ismertek valamilyen jó módszert,persze tudom,hogy ez az én akaraterőmön is múlik.Nagyon köszönöm annak,aki végig olvasta a gondomat és válaszol:)
2010. márc. 2. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Millióegy választ kaphatsz erre a kérdésedre ha beleolvasol a kérdésekbe!:)

Életmódváltás, rendszeres mozgás és kitartás!

Délelőtt egyél szénhidrátot (teljes kiőrlésű kenyér, péksüti stb) és ebéd után/este már csak inkább fehérjét (natúr joghurt,soványhúsok,felvágottak,kevés sajt stb.)

Számolhatod is a kalóriabevitelt ez is hatásos, csak pepecselős.

Én 2 hónap alatt 8 kilót fogytam, nem rohanok én sem és biztosan tartós lesz az eredmény :)

2010. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú gratulálok a fogyáshoz és köszi a választ!:)
2010. márc. 2. 18:52
 3/7 anonim válasza:
én egy olyan módszert ajánlok...mivel hogy nem szeretsz sportolni,vegyél egy ABTRONIC X2 övetami 25.000 FT,nekem tökre bevállt nem csak fogyaszt hanem izommá alakítja a zsírt,rajtam nagyon látszik a változást és áldom az eget hogy megvettem,és nem csak hasra lehet tenni :)
2010. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell koplalni, ha olvasgatod itt a válaszokat, akkor nagyon jó dolgokat lehet megtanulni belőle. Ehhez még csak 1-2 dolgot fűznék. Sokkal könnyebb lemondani a nasiról, ha nincs otthon, vagy nagyon el van dugva. Tehát ha a hűtőt kinyitod, nem a maradék torta kerül a szemed elé, hanem pl. saláta vagy gyümölcs, és így kénytelen vagy azt enni. :) Nagyon sokat jelent, ha nem csak Te, hanem a család többi tagja is életmódot vált, így biztos hogy olyan kaja kerül az asztalra, amit megehetsz és senki sem fog előtted csokit majszolni. Rengeteg finom és egészséges édesség van, ha érdekel, írhatok pár saját receptet. :)
2010. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nem hittem volna,hogy a tv shop-os dolgok tényleg használnak...soha nem hittem bennük,de lehet,h kipróbálom,köszi.A fogyókúrás receptek nagyon érdekelnének,köszi:)
2010. márc. 2. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát amik segítettek nekem túlélni az édességmentes időszakot: tea töménytelen mennyiségben édesítővel (stevia por). Natúr joghurt gyümölccsel és édesítővel, meg lehet spékelni fahéjjal, túróval, kakaóval akár. :D Natúr zabpehely, de ezzel azért csínján kell bánni. Répatorta, amiben nincs cukor és liszt se, csak répa, dió és tojás (meg fűszerek). Palacsinta teljes kiőrlésű lisztből nagyon vékonyan, nagyon kevés olajjal és rengeteg almás répás töltelékkel. Sült alma fahéjjal. Gyümölcssaláta. Almás rétes (ugye ott a tészta elég kevés) édesítővel.
2010. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
reggelizz... :) hallottam, hogy akik fogyni szeretnének, azoknak a reggeli étkezés a legfontosabb, mivel ilyenkor általában délig/délutánig eltelítődsz, és kevesebbet szeretnél enni. mert ha azon gondolkozol, hogy "nem ehetek!", akkor még jobban éhes leszel...
2010. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!