Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A fogyasztó turmixokat napi...

A fogyasztó turmixokat napi hány alkalommal ajánlott fogyasztani? (A rosszakarók véleményére nem vagyok kíváncsi, köszönöm! )

Figyelt kérdés
Most szeretnék elkezdeni egy kicsit edzeni, mert a suli mellett nem igazán volt rá időm, ezért a nyárra hagytam a tornázást. Mivel az edzés nem elég ahhoz, hogy ledolgozzam azt a pici fölösleget, amit a tél alatt felszedtem, hanem fontos még a helyes táplálkozás is, ezért gondoltam jó ötlet, ha elkezdek turmixokat gyártani. Egyrészt azért is tetszett ez az ötlet,mert elvileg ezek a turmixok elnyomják az éhség érzetét, zsírt éget, formál,a salakanyagokat kiüríti a szervezetből,felgyorsítja az anyagcserét és nem mellesleg kalóriamentes is. Lehet, hogy sokra nem megyek vele, mindemellett kíváncsi vagyok egy hozzáértő véleményére. Köszönöm előre is! :)

2015. júl. 2. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Kalóriamentes? Vízből áll, aromával? Nem vagyok rosszakaró, sőt kötözködő is, de ezt nem tudom elképzelni. Az igazi éhséget pedig az evés szünteti meg, határozottan nem kalóriamentesen, bár teljes koplaláskor is hajlamos kikapcsolni az éhségérzet egy idő után.

A helyes táplálkozáskor normális étel kell. Arról semmit nem írtál, mit eszel, amikor eszel.

2015. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Napjában inkább sűrűbben eszek keveset. Reggelire pirítóst,szendvicset stb. Ebédre adott,mert akkor azt eszek,amit mindenki. Vacsira meg műzlit,szendvicset stb.

Az édességet legtöbbször mellőzöm.

Ez a turmix,amit ajánlottak zsírszegény tejből,zsírszegény joghurtból,citromból és narancsból állna.

2015. júl. 2. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor az egyáltalán nem kalóriamentes, a gyümölcsök könnyen hozzák meg az étvágyat, kiváltképp a savasak és cukrosak.
2015. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, az előző jól szólt. S ott a tejcukor is.

Minek nagy inzulinválaszú cuccot enni, ami nem laktat, inkább éhessé tesz? Persze ez emberfüggő, bámulatos, egyesek miktől nem laknak jól, illetve ha csak ízre, kortyolásra, térfogatra vágysz, igazi éhség nélkül, akkor még érhet valamit. De alapvetően rendesen kell enni. Én speciel csökkenteném a szénhidrátot, van hova, a leírás alapján...

2015. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudom hogy írjam. Úgy ahogy van rossz az egész.

Akkor most már írd le légyszi mi az a rosszakaró neked.

2015. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!