Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Igaz, hogy a zöld tea kapszula...

Igaz, hogy a zöld tea kapszula segít a fogyásban? Valaki próbálta ezt a kapszulát? Milyen mellékhatásai vannak? Olyan is szedheti akinek pajzsmirigy problémái vannak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 16:51
 1/2 Zytta0313 válasza:
Én szedtem, de nem fogyás céljából. A zöld tea bizonyítottan jó immunerősítő, magas az antioxidáns tartalma, valamint ami miatt fogyáshoz használják : gyorsítja az anyagcserét, méregtelenítő hatása van. Csodát nem kell tőle várni. De tény hogy segítheti a folyamatot ha mellette, oda figyelsz mit eszel ( semmi fehér liszt semmi cukor, napi 3 liter víz, ) és ha ez mellett hetente 3szor mozogsz valamit aktívan, tök mindegy mi az, akkor fogyni fogsz. Persze nem 2 hét alatt 10 kilót :) olyan nincs. Mivel rengetegen forgalmaznak ma már zöld teát, érdemes megkérdezni az orvost, hogy szerinte melyik a jó gyártó forgalmazó.Maga a zöld tea nem hinném hogy ártana a pajzsmirigy problémának, sőt szerintem javítana rajta.DE inkább kérdezd meg, mert az tuti. ÉN annyit tudok hogy a zöld teától, energikusabbnak, fittebbnek éreztem magam, és beteg se nagyon voltam, még télvíz idején se :)
2015. júl. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2015. júl. 28. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!