Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha őrölt gyömbérrel kevert...

Ha őrölt gyömbérrel kevert testápolót rátekerek a combomra műanyagfóliával éjszakára, akkor tényleg eléget valamennyi zsírt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 18:18
1 2
 11/20 Elemond válasza:
Ha több mint 30 percig fát vágsz, azzal égethetsz zsírt, nem is keveset. 60 perc folyamatos favágás minden nap és 2 hét után már látható eredmény.
2015. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Elemond válasza:
Ja és fiatalon nem érdemes diétázni, mert egyre csak vékonyabb szeretnél majd lenni, végül anorexiába esel.
2015. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, igyekszem kordában tartani fogyást:)
2015. aug. 16. 15:27
 14/20 anonim válasza:

Nem éget el zsírt. El tudom képzelni, hogy a bőr vérkeringésén javít átmenetileg, de szerintem nem éri meg a vesződséget.

Nekem 50 kg túlsúlyom volt, és hiába próbálkoztak a személyi edzők, nem segített semmi, mert kiderült, hogy inzulinrezisztens vagyok. (Napi 600 (!) kalória, és heti ötszöri mozgás amiről beszélünk)

Ha gond van a fogyással, érdemes orvoshoz fordulni.

Ha nincs gond, és szép lassan, de haladsz, az jó, és sok sikert kívánok. :)

2015. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés MÉG MINDIG nem létezik.
2015. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, nem próbáltam ki, de nem bánom:)
2015. aug. 20. 12:41
 17/20 anonim ***** válasza:
Persze. A mesebeli csodakban is hiszel meg?
2015. aug. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát én csak abban reménykedem, hogy egyszer lesz olyan magas az intelligenciád, hogy ok nélkül nem írsz értelmetlen és gúnyolódó választ, amivel semmit nem adsz hozzá, vagy érsz el a témával kapcsolatban. Ja bocs, azthiszem ez lenne a mesebeli csoda
2015. aug. 22. 17:50
 19/20 Miike válasza:

Ügyet se a trollokra.

Legjobban a mozgás éget zsírt, azonban ha ilyen módszerrel fokozni akarod, akkor vizsgáljuk meg jobban a gyömbér hatását: "A gyömbér felpezsdíti a vér- és nyirokkeringést, a test intenzíven izzadni kezd, ami miatt akár két és fél centit is veszíthetsz az adott testtáj kerületéből." Továbbá fontos, hogy: "Kezelés előtte, közben és utána is sok vizet igyál..."

Ezek figyelembe vételével én azt mondom, hogy akár még sikert is érhetsz el vele.

(Bár ha éjszakára időzíted a kezelést, nemigen tudsz folyadékot pótolni miközben alszol.)

2015. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a véleményed! végre egy normális válasz :)
2015. aug. 28. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!