Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyire segíti a fogyásom ha...

Mennyire segíti a fogyásom ha a hasam köré tekert folpack és az étkezések előtt megivott citromos víz?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 10:59
1 2
 11/16 anonim válasza:

Az evés előtti (citromos) víz mindenképp jó ha egy nagy pohárral iszol, ha másért nem akkor már csak azért is jó mert kevesebbet bírsz enni.

Ha amúgy szeretsz egyszerre sokat enni (többet a szükségesnél) akkor mindenképp jó

2015. aug. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 26. 08:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyáron szoktam citromos vizet inni, kiválóan meghozza az étvágyat!
2015. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

SzLaciZ-al egyetértek, azzal a kiegészítéssel, hogy nem este 6 után nem eszünk, hanem lefekvés előtt 2-3 órával. (Ha este 6-tól nem eszünk és mondjuk reggel csak 7 órakor eszünk először, akkor a szervezetünk a 24 órából 13 órában nm kap tápanyagot. Így a napi 5x-i étkezésre "csak" 11 óránk marad.)

A diétákkal szkeptikus vagyok. Súlyt veszteni lehet velük, de amint abbahagyod ismét elindul a hízás.

Egészségesen kell táplálkozni, és csak annyi energiát bevinni, amit el is használunk. Az egyensúly a lényeg.

Ha nem bírsz ellenállni a kajának (ami nem baj), akkor figyelj oda mit eszel és főleg, hogy mikor.

Mindent ehetünk mértékkel, és a megfelelő időben.

2015. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2015. aug. 27. 14:21
 16/16 SzLaciZ válasza:

14-es jól mondta :) Én egyből a saját időbeosztásomhoz mértem. Általában 10-11 körül fekszem, és reggel 6kor már reggelizek, így nekem 6 óra körül van a vacsora ami még belefér.


Ha nem bírsz ellenállni a kajának akkor első lépésben ejtsd a kenyeret és tészta féléket. A szénsavas, cukros üditőket is felejtsd el (meg lehet szokni én évek óta nem iszom még szénsavas vizet sem).


14-es a napi többszöri étkezés nem mindig működik, ha a napod nagy része be van táblázva sokszor nincs időd enni.


Amúgy a testmagasságodat és a súlyodat elnézve nem igazán kell fogyókuráznod.

2015. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!