Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért fikázzátok ki azokat,...

Miért fikázzátok ki azokat, akik fogyasztószerrel gyorsítanák a fogyást?

Figyelt kérdés
Mi közötök van hozzá? Ha segíteni nem tudtok nekik,miért szóltok be? Szánalmasak vagytok!!!
2010. márc. 10. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Mert normális ember nem zabál össze-vissza minden káros baromságot. A fogyasztószerekről előbb-utóbb kiderül, hogy súlyosan károsítják a szervezetet. /máj, vérképző szervek, vese, stb./

Aki fogyni akar, döntse el fejben, fogja vissza magát az evésben, váltson életmódot és meg is lesz az eredménye.

2010. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Itt elég sokan vannak akik mindent fikáznak, nem csak a fogyasztószereket, mikor én pl. a személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi nem az észosztásra. Ez van
2010. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
70%
Szerintem se kéne fikázni. Egy csomó embernek plusz lökést ad, ha szedhet valamit. Nekem pld. a szűztea kapszula segített a diétámnál és a mozgásnál.
2010. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Az a helyzet, hogy ha hiszel valamiben, akkor az működik. Tökmindegy, hogy diéta, sport vagy éppen valamilyen tabletta az, amiben erős hited van. Ha történetesen az lenne egy fogyókúrában, hogy macskaszart egyél, és hinnél is benne, az is fogyasztana. Bocs a morbidságomért, de ezt nem hagyhattam ki.

Amúgy én nem vagyok híve a fogyasztószereknek, inkább a tudatos táplálkozás és a rendszeres sport mellett teszem le a voksomat.

24/L

2010. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt már én is észrevettem,hogy ebben a témakörben van a legtöbb legokosabb ember!! Annyira tudnak oltani másokat,közben meg megnézném,hogy ök,hogy néznek ki... -.-"
2010. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ennyi!:)
2010. márc. 12. 13:42
 7/16 Krisz85 ***** válasza:

Én speciel mint edző nem szoktam olyanoknak írni sem ide, akik úgymond menthetetlenek, akikben látok némi szikrát a fejlődésre és nem akadékoskodnak azoknak válaszolok, miért? mert pl, ha valaki kikéri a véleményem, majd elmondom hogy mit hogy kéne és mégsem úgy csinál, majd panaszkodik hogy hát nincs eredmény, az mégis mire számít könyörgöm? ráadásul pont olyan mondja neki aki ért is hozzá. A zsírégetős emberkék felőlem azzal tömik magukat amivel csak akarják, engem aztán nem érdekel, de amikor valaki a testmozgást és a diétát próbálja meg kúrákkal teákkal meg szerekkel megspórolni, és naívan azt hiszi hogy ennek eredménye is lesz, azokat igazából én szánom de nagyon.


Továbbá erről egy kis videó:


[link]


8 perc 3 másodperctől nézzétek!

2010. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Kicsi off, bocsi. Mint edző, mit javasolnál egy olyan emberkének (nekem?), aki szült, és a hasa kicsit hájas-hurkás maradt? Érdekes módon visszanyertem a szülés előtti (de amúgy is sok) kilómat, de a hasam olyan csúf maradt. És a hátamon is van némi hájacska. :(


Szóval 175 cm vagyok és 78 kg. Jó lenne egy 8-10 kilótól megszabadulni, de ez már terhesség előtt sem ment. Most kocogok pár napja, és van egy lépcsőzőgépem + este 6 után nem eszem. Máson nem változtattam. (reggelire eszek kenyeret, szendvicsként, délelőtt kis gyümölcs, ebédre rendesen egy tányér akármi, ami van itthon, délután 6-kor vacsora. Vizet kb. egy litert iszom, több egyszerűen nem megy, ha mégis többet iszok, úgy érzem, ödémás a szemhéjam és felpuffad az arcom). Köszi ha tudsz érdemi tanácsot adni.

2010. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Krisz85 ***** válasza:
írj privit légyszives
2010. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

10:33 egyetértek Veled.

Sajnos a videó nekem nem indult el, de ha sikerül, végignézem.

Az én edzőm egyenesen sittre küldené a fogyipirulák gyártóit...meg tudom érteni.

24/L

2010. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!