Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért fikázzátok ki azokat,...

Miért fikázzátok ki azokat, akik fogyasztószerrel gyorsítanák a fogyást?

Figyelt kérdés
Mi közötök van hozzá? Ha segíteni nem tudtok nekik,miért szóltok be? Szánalmasak vagytok!!!
2010. márc. 10. 12:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó voltam.

Nem fog tetszeni, amit most írok, de leírom, még akkor is, ha le leszek pontozva: egy ideig (pár hónap) én is szedtem egy bogyót, ami fogyasztószerként volt reklámozva. Nem fogytam, viszont állandóan gyengének éreztem magam. Idén februártól kezdtem sportolni hietente 2-3 alkalommal, az étkezésen csak annyit változtattam, hogy 12:00 után már csak salátákat eszem. Lement 6 kiló és a nadrágomon is érzem a változást, plusz nem lihegek két emelet lépcsőzés után.

Aki azt hiszi, hogy valamilyen portól, tablettától, anyám tyúkjától stb. lefogy anélkül, hogy egy picit átvariálná az étkezését és sportolna valamit, tévedésben él. Vagy ha valamilyen csoda folytán lefogy, ne csodálkozzon, ha rövid idő múlva a leadott felesleg dupláját szedi vissza. És nem okoskodni akartam, higgyétek el.

24/L

2010. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Nézd meg a Rekviem egy álomért című filmet, és rájössz, hogy miért fikázzuk :)
2010. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem meg a hozzászólók éppen, hogy segíteni akarnak. Vagy más, vagy a saját tapasztalataik alapján.

Ha pedig valaki felteszi a kérdést, azonnal köze lesz hozzá mindenkinek. A te /Kérdező/ célod is az, hogy segitsenek.

Fogyasztószerek nélkül is megy, hidd el, csak komolyan kell csinálni.

3500 km-es autóbuszos utazáson vettem részt és újfennt láttam, hogy az emberek mit öszefalnak unalmukban. Reggeliztem és ebédeltem a buszon. Azután már vizen kivül semmit, esetleg egy pici gyümölcsöt ettem. 170 centi vagyok. 63 kilóval mentem el, egy hét mulva 62,5 kilóval jöttem haza. Sokan megbetegedtek. Hála istennek én megúsztam.

2010. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok a fél kg-s fogyásodhoz!:)
2010. jún. 29. 17:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Most nem a fél kilós fogyásról, hanem arról van szó, hogy egy hétig nem mértem magam /itthon naponta kétszer szoktam/ és nem híztam egy dekát sem. Volt, aki négy kiló plusszal ért haza!
2010. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Látom, nem mostani a kérdés.

Aki csak a csodatablettáktól várja a változást, az gyenge ember, aki soha nem fog lefogyni.

A diétát és a mozgást nem lehet pirulákkal kiváltani. Ha le is adsz pár kilót, a tabletta abbahagyása után dupla annyit szedsz vissza. És a tablettától még nem lesz kerek popsid, feszes combod és lapos hasad.

Hiába hőbörögtök, hogy ne osszuk az észt, sajnos ez az igazság. Csak fogyitablettákkal nem leszel fitt és karcsú.

Egyszerűen kevesebb hízlaló szemét-kaját (csoki, hambi, sültkrumpli) kell enni, valamit sport!

De végül is nekünk, akik segíteni akarunk, mindegy, hogy ki mit töm magába, de amikor több hét után sem lát eredményt, magára vessen. Az ilyen csodatablettás reklámok készítői is jót röhögnek a markukba, amikor valaki rendel tőlük, hiszen őket is csak jól megfizette a gyártó cég, hogy hazudjon nektek a tévéshopban vagy az újsághirdetésben.

Tegyétek csak tönkre magatokat, ha akarjátok, a ti dolgotok.

Még annyit fűznék hozzá, hogy amióta sportolok, nemcsak karcsú, hanem kitartóbb is lettem. A sport ugyanis nemcsak a testet, hanem az akaraterőt is acélosítja.


26/L

2011. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!