Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyni szeretnek, ti hogyan...

Fogyni szeretnek, ti hogyan probaltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Surgos lenne leefogynom mivel 153 cm vagyok es 50 kg .

Megneztem a kaloriaszamitason (meg kb. sok helyen)

es azt irja hogy "idealis a testsulyod"


Szerintetek idealis ?

Szerintem nem (vagy igazabol nemtudom)


Ja es meg valami , az hogy ki is toltottem egy tesztet es azt mondja ne foggyak le (az tenyleg hasznos teszt, tok jo kerdeseket tesznek fel)


Es meg az ha veletlen meghiznak megjobban akkor tenyleg kene a tanacsotok.

Szoktam mozogni az iskolaba a tesneveles oran , ott kihajtjak az ember lelket. Ugye esizunk es meg plussz utanna tanulunk.

Nagyon kemeny , mindig mindennap felmero,feleles,ropdoga stb.

EZ HALAL KOMOLY


Es nekem nincs idom ra otthon hogy sportoljak,mert rengeteg a tananyag, rengeteg a tanulas, ja es ne felejtsetek el meg plussz tesneveles ora.


Szeretnem ha irnatok ide "olcso" fogyokurakat ha veletlen jobban meghiznek (vagy mar most jo lenne)


Amugy szeretem az edesseget szoktam is enni belole , hisz muszaly nekem a tanulas kozbe mert ha nem eszek akkor mindig mashol jar a fejem es az edesseg az tenyleg segit a tanulasban (is)


Meg gyumolcsot is eszem, zoldseget is szoktam enni.

A folyadek bevitel az ... olyan 1,5 liter vagy cask 1 litert viszek be .

Olvastam hogy ha nem viszel be annyi folyadekot a szervezetedbe amennyi kell akkor , akkor is hizol stb.

MINDEGY

Es szeretnem ha valaszolnatok , surgos lenne.

(letszives ne csufoljatok ki :( nagyon nem szeretnem )


Normalis valaszokat szeretnek


Irjatok barmit , barmilyen fogyokurakat

Pl. etrend, reggli, ebed, vacsora, mit egyek mit ne egyek,

meg mit csinaljak ha fogyni szeretnek


Koszonom aki valaszol :)



2015. aug. 26. 09:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsantat a helyesirasert (de most nem az szamit)


Szeretnek sok-sok valaszokat :)

2015. aug. 26. 09:43
 2/11 anonim válasza:
Hány éves vagy ? Mellesleg abszolut ideális a súlyod úgyhogy föl ne merj tenni még egy ilyen kérdést! :)
2015. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Szia! 18 éves srác vagyok,még tart a fogyásom,és fog is.

182 cm vagyok,és 73 kiló. Júli közepén kezdtem el a fogyókúrát,akkor 77 kiló voltam.

Amit én csinálok:


Minél egészségesebben igyekszem étkezni,szoktam inni kalcium,magnézium pezsgőtablettát,omega 3 kapszula,vitaminokat is szedek. (Naponta 1 kapszula).


A folyadékbevitelem kb: 2 liter víz, 1 liter méregtelenítő tea (cukor és citrom nélkül), és kb 6 dl zsírszegény tej. Ennyit megiszom minden nap.


Az üdítőt teljesen ki kell zárni minden formában. Csak víz,és a natúr tea.


Ami még gátol a fogyásban az a sok méreganyag,ami a tartós kajákkal,feldolgozott élelmiszerekkel kerül a szervezetedbe. Ezeket hanyagold,tehát a zacskós leves,konzerv de még a túrós batyu is tele van ezekkel a tartósítókkal illetve ízfokozókkal,amik teljesen felborítják a szervezeted zsírképző központját.


Tehát leírom a napirendem,hogy mégis legyen egy kézzelfogható példa ezzel kapcsolatban.


Reggel felkelek körülbelül fél 7 tájban,csinálok reggelit,beveszem a vitaminokat.

Általában tükörtojást szoktam enni,mondjuk 3 db-ot,nagyon kevés kukoricacsíra olajon megsütve,1-2 szelet ilyen fekete kenyérrel,megeszek hozzá 1 egész paprikát.


Aztán elmegyek futni,a kocogástól 1 kicsit gyorsabb tempóban. (körülbelül 4.5 - 5 km-t futok egy fél óra alatt a reggeli órákban)


Tízóraira natúr joghurt,szórok bele 1 kis zabpelyhet. Felgyorsítja az anyagcserét,egészséges,és valamelyest laktat.


Ebédre én csirkemellsalátát szoktam csinálni,serpenyőben megpirítod magadnak a csirkemellet,só-bors, 5-10 perc alatt bárki meg tudja csinálni,felcsíkozod,és madársaláta , rukkolasaláta (mindkettőt lehet kapni 1 spar-ban vagy bárhol) , 1 kis mozarella,olajbogyó,ha szereted,és csorgatok rá 1 kis tökmagolajat. Ezzel baromi jól lehet lakni,és finom is.


Tízóraira gyümölcsöt szoktam,őszibarackot,szilvát,banánt,és mivel ezekben van cukor is,így kevésbé fogod kívánni az édességeket.


Vacsorára csirkemellsonka,teljes kiőrlésű kenyér,paradicsom,paprika,hagyma,amit szeretsz,1 nagy pohár tej.


Aztán megint lefutom ugyanazt a távot,és ha van időm délben csinálok 1 pár fekvőtámaszt,hasprést,súllyal erősítek karra,mellre.


Ezt csinálom 1 hónapja,és van eredménye,de kitartónak kell lenni,és amint feladod ezt az életmódot,azonnal visszajön.


Viszont annyira jól érzem magam a bőrömben,ahogy látom a futókat magam körül,akik feladják,többet nem látom őket,csak a buszon. Egészségesebb vagyok,nem fáj a hasam,fejem szinte soha. Baromi jól alszom,és tudom,hogy jó úton járok!


Sok sikert! 18F

2015. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te látod, kell-e fogynod, valószínűleg akad rajtad pár pluszkiló, nem tuti, de igen esélyes, de azért nem vészes.


Nekem s még sokaknak a szénhidrátcsökkentés jött be. De ha az a fajta vagy, akinek fekszik az extrém kevés szénhidrát, akkor nehogy ne egyél zsírt, mert akkor koplalni fogsz. Kalóriabevitel az kell, a súlyod miatt amúgysem kell semmi drasztikus. Inkább életmódváltást ajánlok.

2015. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

sargakapszula.hu/


Ingyen letölthető. Olvasd el. Ezen kívül semmi más nem működik.

2015. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek !


Hatalmas puszi mindenkinek egyenkent :)))


De meg johetnek valaszok :)

2015. aug. 27. 09:52
 7/11 anonim ***** válasza:

# 2

Nem a súly a lényeg hanem a testzsírszázalék.

[link]

2015. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Okk, koszi
2015. szept. 1. 14:17
 9/11 anonim ***** válasza:

off

Istenem az égbe... Nyelvtankönyvet forgasd sokszor, kérlek...


on

Én beszedtem egy jó kis Candidát. 15 kiló úgy hussant le rólam a diéta során, hogy szinte észre se vettem. Amúgy egy csökkentett szénhidrát diéta senkinek se árt. Ne egyél csokit, fehér lisztet meg abból készült ételeket, máris beljebb leszel.

2015. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ne okoskodjal "forgasdd a nyelvtan konyvet, kerlek"


Te, nem az iskolaba vagyunk (jelenleg)

es azt nem forgatni kell hanem olvasni, ha nem tudnad . Ha te is okoskodsz en miert ne?


Ne veszekedj velem, ja es normalis valaszokat kertem

meg meg egy (nem ez volt a kerdes hogy" jol irtam-e)

te semmi eszu.


idezem


"Miert is veszekedek hulyekkel , nem akarok lesullyedni az o szintjukre"


Megegyszer ide ne irj, csak ha jot is tudsz

2015. szept. 2. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!