Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyni szeretnek, ti hogyan...

Fogyni szeretnek, ti hogyan probaltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Surgos lenne leefogynom mivel 153 cm vagyok es 50 kg .

Megneztem a kaloriaszamitason (meg kb. sok helyen)

es azt irja hogy "idealis a testsulyod"


Szerintetek idealis ?

Szerintem nem (vagy igazabol nemtudom)


Ja es meg valami , az hogy ki is toltottem egy tesztet es azt mondja ne foggyak le (az tenyleg hasznos teszt, tok jo kerdeseket tesznek fel)


Es meg az ha veletlen meghiznak megjobban akkor tenyleg kene a tanacsotok.

Szoktam mozogni az iskolaba a tesneveles oran , ott kihajtjak az ember lelket. Ugye esizunk es meg plussz utanna tanulunk.

Nagyon kemeny , mindig mindennap felmero,feleles,ropdoga stb.

EZ HALAL KOMOLY


Es nekem nincs idom ra otthon hogy sportoljak,mert rengeteg a tananyag, rengeteg a tanulas, ja es ne felejtsetek el meg plussz tesneveles ora.


Szeretnem ha irnatok ide "olcso" fogyokurakat ha veletlen jobban meghiznek (vagy mar most jo lenne)


Amugy szeretem az edesseget szoktam is enni belole , hisz muszaly nekem a tanulas kozbe mert ha nem eszek akkor mindig mashol jar a fejem es az edesseg az tenyleg segit a tanulasban (is)


Meg gyumolcsot is eszem, zoldseget is szoktam enni.

A folyadek bevitel az ... olyan 1,5 liter vagy cask 1 litert viszek be .

Olvastam hogy ha nem viszel be annyi folyadekot a szervezetedbe amennyi kell akkor , akkor is hizol stb.

MINDEGY

Es szeretnem ha valaszolnatok , surgos lenne.

(letszives ne csufoljatok ki :( nagyon nem szeretnem )


Normalis valaszokat szeretnek


Irjatok barmit , barmilyen fogyokurakat

Pl. etrend, reggli, ebed, vacsora, mit egyek mit ne egyek,

meg mit csinaljak ha fogyni szeretnek


Koszonom aki valaszol :)



2015. aug. 26. 09:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ajajj, itt van baj, nem kevés.


Egyébként a válaszom második fele kábé a leghasznosabb volt itt mindenkié közül, nah de 70-es IQ-val nehéz lehet mindezt feldolgozni.


Jut eszembe, ha úgy alakul, anyud elé állj már oda két csattogós pofonért "létszives" (lol).


[Hidd el, ennél jobbat nem érdemelsz válasznak. És még így is jófej voltam.]

2015. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!