Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez vajon tényleg hatásos?

Ez vajon tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

[link]


aki használta már az írjon!ó, vagy hallott róla


2010. márc. 25. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki a "vajon"-t leírja "ly"-os "j"-vel, az el is hiszi...

Persze, hogy hatásos... és egy noname nulla honlapon terjesztik, mert nem akarnak vele milliárdokat keresni! Photoshoppolt kép, kamu bejegyzések... ébredjünk már fel.

Diéta van meg mozgás... még mindig.... Amerikában évente szabadalmaztatnak több ezer új csodaszert, mégis egyre több a kövér ember... vajon miért? Ők nem neteznek és nem néznek tv-t?

Lassan én is kitalálok valamit amit árulni fogok a neten, úgy látszik még mindig nagyon sok ember elhiszi ezeket...


Dietetikus

2010. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem hatásos.

Az előttem szólónak teljes mértékben igaza van.

Ne legyen már mindenki ennyire kétségbeesett és lusta, hogy csak a "csodaszerekben" bízzon.

El kell fogadni, hogy napi 5x kell enni kevesebbet és mozogni sem árt.

Az a zsír ami rajtad van nem 2-3 hónap alatt került oda, ne is várd, hogy ennyi idő alatt eltűnjön.

Szedd össze magad és változtass!

2010. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:)))) ez megint csak egy jó kis átverés.
2010. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én írtam a fórumra és nem jelent meg, gondolom erősen moderálják....csak a pozitívakat engedik át a rostán....

A kép kamu, a csaj testében sok munka van, csak kár hogy azt photoshoppal tették..

2010. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

átverés sajna:/

még a feje is kisebb lett:D

2010. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

számomra is érdekes volt hogy még ingyen termékmintát is adnak

meg számomra kicsit elgondolkodtató, hogy ha valamit beveszek attól fogyok mert akkor az tuti nem egészséges

2010. márc. 25. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:

16.16, nem moderálnak semmit, ez egy fixen megcsinált oldal, eleve nincs rajta lehetőség, hogy bárki is írjon!!! Az ablak kamu, beleírsz és kész, de nem fog megjelenni. Amik meg ott vannak azokat kamuból írták az oldal szerkesztők. Hányszor látsz bármilyen fórumon is olyat, hogy az emberek így írnak alá: Józsi, Béla, Balázs stb.? Senki nem használja a nevét szinte soha.

Ja hát a legjobb meg, hogy ha továbblépünk az oldalról, akkor jön egy külföldi site, és a lap alján kisbetűvel angolul az van írva, hogy: "az oldalakon látható modellekről nem állítjuk, hogy használták a terméket!" :D:D:D

2010. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!