Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valami jófajta étvágycsökkentő?

Valami jófajta étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
kérlek ne írjátok,hogy mozgás,mer napi fél órát futok,többet nem tudok,mert 2éves lányom van.az a gond,hogy egy futás után mégnagyobb az étvágyam.hashajtót nem akarok
2010. márc. 29. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
egyél valami olyat amit nem szivesen eszel meg.
2010. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Zöld teát igyál natúran...Egy ideig nem kívánsz kaját... Emellett még fogyaszt is.:)
2010. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Étkezés előtt egy pohár meleg natúr gyümölcstea- úgy elveszi az étvágyadat és picit édeskés az íze is (szóval nem kívánod a csokit ,sem az édeset). Rossmannban lehet kapni tasakos verzióban(saját márkájuk) , a cseresznyés-banános nagyon finom. Most tartok -4 kilónál , 2 hét alatt és nem érzem,hogy koplalnék (nem fogyási szándékkal kezdtem el, ez csak a 'mellékhatás':)
2010. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ezt az obisemed kapszulát csak erről az oldalról lehet megrendelni?Vagy gyógyszertárba,bioboltba is lehet kapni?
2010. márc. 30. 08:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi obesimed.
2010. márc. 30. 08:09
 6/7 anonim válasza:
Dm-ben is láttam már, csak ott egy kicsit drágább, meg patikában is lehet kapni..
2010. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a normális táplálkozás a legjobb étvágycsökkentő. Rendeszeresen kell enni, olyan dolgokat, amik mellett lehet fogyni. Ha éhezel, úgysem fogysz.
2010. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!