Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex utáni tünetek, észrevét...

Adipex utáni tünetek, észrevételeket tapasztalt valaki?

Figyelt kérdés

Tervezem szedni 4-6 hetes kúrában az Adipex Retardot. Tisztában vagyok a vele kapcsolatos negatív véleményekkel, mellékhatásokkal, elhihetitek, hogy minden elolvastam róla, így kérek mindenkit hanyagoljuk a "hülye vagy" "ha van eszed nem csinálod" "csodaszerek nincsenek" dolgokat.

Fogytam már 30 kilót normális módszerrel, de ahhoz most nincs se kedvem, se energiám, se akaraterőm fél éven keresztül folyamatosan.


Annyira volnék kíváncsi, szigorúan azoktól, akik maguk is szedték (lehetséges tippeket hanyagoljuk, a tapasztalat számít), hogy amikor 4-6 hét után abbahagyták a szedését tapasztaltak-e negatív dolgokat? Gondolok itt elvonási tünetekre, depresszióra, különösen erős fáradékonyságra, zabálási kényszerre minden mennyiségben, bármilyen szervi vagy vérkép-beli panaszokra, eltérésekre.


Köszönöm előre is a válaszokat.



2016. febr. 17. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én szedtem az adit,nayon jó volt sokat fogytam töle,de szerintem a 4-6 hét az sok lesz.Szedés közbe pörögtem ezerrel kávé nélkül is.Utána semmi elvonási tünetem nem volt.Orvosnál nem voltam kivizsgáltatni magam,úgyogy vérképről nem tudok nyilatkozni.De csak "igazi"adit rendelj ne hamisitványt.Gondolom meg tudod különböztetni:(
2016. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Egyik barátnőm 6 hetes kúrát csinált belőle, ezalatt 12 kilót fogyott (nem is maradt rajta túl sok lefogynivaló:D). Én a 6 hetet soknak gondoltam, így 30 napot mondtam, de persze ha úgy látom, akkor abbahagyom hamarabb :)

Szerencsére ő már utánajárt, hogy honnan szerezhezi be azt, ami megbízható, így nekem ezzel már könyebb dolgom van :) De amúgy nem tudom honnan tudnám megkülönböztetni :S

2016. febr. 18. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudod megkülönböztetni,hogy ha kibontod a csomagolásból akkor ilyen vaniliás vagy édeskés illata van.Talán a tic tac -ra hasonlit az illata.Megkérdezhetem mennyit szeretnél fogyni?Én első két hét alatt fogytam 6 kilót majd még 8-at. De volt is miből:(
2016. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Anit Anit válasza:
Szia! a legtöbb magyarországon levő termék hamisítvány! az a legegyszerűbb, hogy ha Csehországból rendelsz, mert ott 27 euróért van egyhavi levél patikában! Barátnőm is nagyon dícséri, ő is 20 kg-t fogyott tőle. én ma kezdtem. kíváncsi leszek :)
2016. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan rendeltètel?
márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!